fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 3921 to 3936 of 27256 Properties.

DOM
 
$1,599,500

11 Capri Blvd

Naples FL, 34113
$1,599,500
-5.86%
3 beds
3 Baths
n/a
n/a
68
ISLES OF CAPRI
Built 1985
$1,599,000

337 NW 48th St

Miami FL, 33127
$1,599,000
0%
5 beds
3 Baths
2,072 SF
$772/SF
337
BUENA VISTA HEIGHTS EXTEN
Built 1935
$1,599,000

3250 NE 188th St #LPH07

Aventura FL, 33180
$1,599,000
-10.92%
3 beds
5 Baths
2,441 SF
$655/SF
346
ECHO AVENTURA
Built 2015
$1,599,000

2521 SW 105th Ave

Miami FL, 33165
$1,599,000
0%
3 beds
3 Baths
2,427 SF
$659/SF
274
LARO SUB
Built 2018
$1,599,000

1940 NE 186th Dr

North Miami Beach FL, 33179
$1,599,000
0%
3 beds
2 Baths
2,675 SF
$598/SF
65
SKY LAKE
Built 1957
$1,599,000

400 Alton Rd #2309

Miami Beach FL, 33139
$1,599,000
-2.5%
2 beds
2 Baths
1,437 SF
$1,113/SF
154
MURANO GRANDE
Built 2003
$1,599,000

8950 Harding Ave

Surfside FL, 33154
$1,599,000
-15.62%
4 beds
3 Baths
1,917 SF
$834/SF
106
SECOND AMD PLAT OF NORMAN
Built 1972
$1,599,000

#2102

Sunny Isles Beach FL, 33160
$1,599,000
-3.09%
2 beds
3 Baths
1,811 SF
$883/SF
639
Trump Tower 1
Built 2008
$1,599,000

1581 Brickell Ave #506

Miami FL, 33129
$1,599,000
9900%
3 beds
4 Baths
2,403 SF
$665/SF
42
Villa Regina
Built 1982
$1,599,000

97501 Overseas Hwy #114

Key Largo FL, 33037
$1,599,000
8.11%
2 beds
2 Baths
1,876 SF
$852/SF
75
Mariner's Club
Built 2004
$1,599,000

76 Isle Of Venice Dr #H

Fort Lauderdale FL, 33301
$1,599,000
0%
3 beds
2 Baths
2,984 SF
$536/SF
78
76 Isle of Venice
Built 1997
$1,599,000

21033 NE 32nd Ave

Aventura FL, 33180
$1,599,000
-20.05%
4 beds
4 Baths
2,622 SF
$610/SF
319
AVENTURA LAKES - PHASE II
Built 2001
$1,599,000

4401 Collins Ave #2712

Miami Beach FL, 33140
$1,599,000
-3.09%
1 beds
2 Baths
1,002 SF
$1,596/SF
252
FONTAINEBLEAU II CONDO
Built 2005
$1,599,000

2678 Tigertail Ave #1705

Miami FL, 33133
$1,599,000
-4.54%
2 beds
2 Baths
845 SF
$1,892/SF
62
Mr C's Residences
Built 2024
$1,599,000

3135 SW 80th Ave

Miami FL, 33155
$1,599,000
-3.03%
6 beds
4 Baths
4,203 SF
$380/SF
176
CORAL WAY HOMESITES
Built 1950
$1,599,000

4779 Collins Ave #2607

Miami Beach FL, 33140
$1,599,000
-8.58%
2 beds
2 Baths
1,380 SF
$1,159/SF
121
BLUE DIAMOND CONDO
Built 2000