fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 4017 to 4032 of 27279 Properties.

DOM
 
$1,578,660

2612 SW 12th St

Miami FL, 33135
$1,578,660
0%
5 beds
4 Baths
2,225 SF
$710/SF
25
NEW SILVERCREST REV
Built 1939
$1,575,000

6411 SW 185th way

Southwest Ranches FL, 33332
$1,575,000
-1.56%
4 beds
2 Baths
3,059 SF
$515/SF
122
jomnel terace
Built 1978
$1,575,000

#2416

Miami FL, 33132
$1,575,000
0%
3 beds
3 Baths
1,230 SF
$1,280/SF
171
NATIIVO CONDO
Built 2024
$1,575,000

15401 SW 81 Av

Palmetto Bay FL, 33157
$1,575,000
0%
5 beds
4 Baths
2,713 SF
$581/SF
73
East Grove East
Built 1969
$1,575,000

5999 E Brookfield Cir E

Hollywood FL, 33312
$1,575,000
0%
3 beds
4 Baths
2,602 SF
$605/SF
52
PRESERVE AT EMERALD HILLS
Built 2019
$1,575,000

18101 Collins Ave #5104

Sunny Isles Beach FL, 33160
$1,575,000
0%
2 beds
3 Baths
1,600 SF
$984/SF
32
Trump Grande
Built 2006
$1,575,000

3410 Galt Ocean Dr #901N

Fort Lauderdale FL, 33308
$1,575,000
0%
3 beds
3 Baths
2,112 SF
$746/SF
21
SOUTHPOINT CONDO
Built 1974
$1,575,000

1500 Ocean Dr #907

Miami Beach FL, 33139
$1,575,000
0%
2 beds
2 Baths
1,170 SF
$1,346/SF
166
1500 OCEAN DRIVE
Built 1998
$1,575,000

9999 NE 12th Ave

Miami Shores FL, 33138
$1,575,000
0%
3 beds
2 Baths
2,905 SF
$542/SF
8
EARLETON SHORES
Built 1956
$1,575,000

6801 Collins Ave #1206

Miami Beach FL, 33141
$1,575,000
-10%
2 beds
2 Baths
1,103 SF
$1,428/SF
799
CENTRAL CARILLON BEACH CO
Built 2008
$1,575,000

400 Alton Rd #1709

Miami Beach FL, 33139
$1,575,000
0%
2 beds
2 Baths
1,437 SF
$1,096/SF
4
Murano Grande
Built 2003
$1,575,000

2308 SE 18 St

Fort Lauderdale FL, 33316
$1,575,000
0%
3 beds
3 Baths
1,658 SF
$950/SF
3
HARBOUR HEIGHTS ADD
Built 1956
$1,575,000

9587 Exbury Ct

Parkland FL, 33076
$1,575,000
0%
5 beds
4 Baths
3,957 SF
$398/SF
2
PARKLAND GOLF AND COUNTRY
Built 2006
$1,575,000

633 NE 70th St

Miami FL, 33138
$1,575,000
-0.94%
3 beds
3 Baths
1,822 SF
$864/SF
31
ACADIA SUB
Built 1937
$1,575,000

5210 SW 72nd St

Miami FL, 33143
$1,575,000
-7.35%
3 beds
2 Baths
1,553 SF
$1,014/SF
98
AMD PLAT OF HIGH PINES
Built 1969
$1,575,000

12019 SW 77th Ter

Miami FL, 33183
$1,575,000
0%
4 beds
4 Baths
3,129 SF
$503/SF
11
SHARON ESTATES
Built 1994