fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 4081 to 4096 of 27279 Properties.

DOM
 
$1,550,000

90 Alton Rd #2110

Miami Beach FL, 33139
$1,550,000
-1.9%
2 beds
2 Baths
1,090 SF
$1,422/SF
108
Yacht Club
Built 1999
$1,549,900

2360 SW 12th St

Miami FL, 33135
$1,549,900
0%
5 beds
5 Baths
1,566 SF
$990/SF
24
BYAN PARK
Built 1926
$1,549,000

7340 Andorra Pl

Boca Raton FL, 33433
$1,549,000
0%
4 beds
3 Baths
2,088 SF
$742/SF
91
CAPTIVA
Built 1981
$1,549,000

13676 SW 33rd Ter

Miami FL, 33175
$1,549,000
-3.13%
5 beds
4 Baths
3,529 SF
$439/SF
67
SUPERIOR SUBDIVISION
Built 2013
$1,549,000

4391 Collins Ave #307

Miami Beach FL, 33140
$1,549,000
0%
1 beds
2 Baths
958 SF
$1,617/SF
57
FONTAINEBLEAU III
Built 2008
$1,549,000

24655 SW 212th Ave

Homestead FL, 33031
$1,549,000
0%
4 beds
4 Baths
2,256 SF
$687/SF
51
Bonanza Estates
Built 1977
$1,549,000

17201 Collins Ave+DEN #1403

Sunny Isles Beach FL, 33160
$1,549,000
-7.8%
2 beds
2 Baths
1,644 SF
$942/SF
110
OCEAN FOUR CONDOMINIUM
Built 2006
$1,549,000

17111 Biscayne Blvd #606

North Miami Beach FL, 33160
$1,549,000
0%
3 beds
4 Baths
2,152 SF
$720/SF
7
Marina Palms
Built 2017
$1,549,000

775 NE 76th St

Miami FL, 33138
$1,549,000
-2.88%
3 beds
3 Baths
1,890 SF
$820/SF
88
BELLE MEADE 1ST ADDN
Built 1937
$1,549,000

3400 SW 27th Ave #805

Coconut Grove FL, 33133
$1,549,000
0%
2 beds
3 Baths
1,540 SF
$1,006/SF
21
Tower Residences
Built 2001
$1,549,000

2011 NE 211th Ter

Miami FL, 33179
$1,549,000
-3.13%
4 beds
3 Baths
2,811 SF
$551/SF
53
HIGHLAND LAKES SEC 12
Built 1977
$1,549,000

2787 SW 34th Ave

Miami FL, 33133
$1,549,000
0%
4 beds
5 Baths
2,671 SF
$580/SF
23
Silver Bluff Gardens
Built 2025
$1,549,000

801 S Miami Ave #2901

Miami FL, 33130
$1,549,000
0%
3 beds
4 Baths
1,613 SF
$960/SF
72
801 SMA RESIDENCES CONDO
Built 2018
$1,549,000

495 Brickell Ave #2301

Miami FL, 33131
$1,549,000
-8.34%
3 beds
2 Baths
1,870 SF
$828/SF
205
ICON BRICKELL
Built 2009
$1,545,900

1400 Biscayne Boulevard #305

Miami FL, 33132
$1,545,900
0%
2 beds
3 Baths
1,613 SF
$958/SF
574
Casa Bella Residences
Built 2026
$1,545,000

2913 SW 13th St

Miami FL, 33145
$1,545,000
0%
5 beds
4 Baths
2,986 SF
$517/SF
154
MCALLISTER TERR
Built 2008