fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 4129 to 4144 of 27280 Properties.

DOM
 
$1,500,000

159 NE 6th St #3615

Miami FL, 33132
$1,500,000
0%
3 beds
3 Baths
1,246 SF
$1,204/SF
200
Gale / Natiivo
Built 2024
$1,500,000

1451 Brickell Ave #2405

Miami FL, 33131
$1,500,000
0%
2 beds
2 Baths
1,148 SF
$1,307/SF
185
ECHO
Built 2017
$1,500,000

1524 NE 18th Ave

Fort Lauderdale FL, 33304
$1,500,000
0%
4 beds
4 Baths
2,685 SF
$559/SF
157
LAKELAND RESUB
Built 1974
$1,500,000

1985 Calais #3

Miami Beach FL, 33141
$1,500,000
-9.09%
3 beds
4 Baths
2,265 SF
$662/SF
456
La Linda
Built 2013
$1,500,000

400 SW 47th Ave

Miami FL, 33134
$1,500,000
0%
4 beds
4 Baths
2,466 SF
$608/SF
242
BOWMAN HEIGHTS
Built 1951
$1,500,000

1119 SW 9th St

Miami FL, 33130
$1,500,000
0%
3 beds
2 Baths
1,451 SF
$1,034/SF
123
LAWRENCE EST LAND COS SUB
Built 1935
$1,500,000

844 SW 11th Ave

Miami FL, 33130
$1,500,000
0%
4 beds
3 Baths
1,692 SF
$887/SF
123
LAWRENCE EST LAND COS SUB
Built 1924
$1,500,000

23801 SW 217th Ave

Homestead FL, 33031
$1,500,000
0%
3 beds
2 Baths
2,314 SF
$648/SF
93
N/A
Built 1981
$1,500,000

1000 Brickell Plz #4212

Miami FL, 33131
$1,500,000
-4.76%
2 beds
3 Baths
1,356 SF
$1,106/SF
133
BRICKELL FLATIRON
Built 2019
$1,500,000

495 Brickell Ave #5104

Miami FL, 33131
$1,500,000
0%
2 beds
2 Baths
1,633 SF
$919/SF
343
ICON BRICKELL NO TWO
Built 2009
$1,500,000

854 E 24th St

Hialeah FL, 33013
$1,500,000
0%
3 beds
1 Baths
1,615 SF
$929/SF
144
HIALEAH 13TH ADDN AMD PL
Built 1959
$1,500,000

848 E 24th St

Hialeah FL, 33013
$1,500,000
0%
3 beds
4 Baths
2,109 SF
$711/SF
113
HIALEAH 13TH ADDN AMD PL
Built 1946
$1,500,000

576 Marshall Rd

West Palm Beach FL, 33413
$1,500,000
0%
5 beds
4 Baths
2,722 SF
$551/SF
125
PALM BEACH FARMS CO 3
Built 1979
$1,500,000

18172 NW 91st Ct

Hialeah FL, 33018
$1,500,000
-6.25%
5 beds
7 Baths
2,878 SF
$521/SF
151
CENTURY GARDENS
Built 2005
$1,500,000

1520 Michigan Ave #1

Miami Beach FL, 33139
$1,500,000
0%
2 beds
3 Baths
1,456 SF
$1,030/SF
111
BALI CONDO
Built 1939
$1,500,000

6801 Collins Ave #822(Door#) 805 (Legal#)

Miami Beach FL, 33141
$1,500,000
0%
2 beds
2 Baths
1,181 SF
$1,270/SF
171
Carillon Wellness Resort
Built 2008