fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 4113 to 4128 of 27280 Properties.

DOM
 
$1,529,000

5875 Collins Ave #1003

Miami Beach FL, 33140
$1,529,000
0%
2 beds
3 Baths
1,094 SF
$1,398/SF
138
MEI CONDO
Built 2008
$1,529,000

580 72nd St #1708

Miami Beach FL, 33141
$1,529,000
-3.78%
2 beds
2 Baths
802 SF
$1,906/SF
43
72 Park Condo
Built 2024
$1,529,000

18891 NE 20th Ave

North Miami Beach FL, 33179
$1,529,000
-17.35%
5 beds
3 Baths
1,782 SF
$858/SF
154
SKYLAKE MANORS
Built 1957
$1,525,500

1133 SW 2nd Ave #T1-3217

Miami FL, 33130
$1,525,500
0%
1 beds
1 Baths
912 SF
$1,673/SF
394
Mercedes-Benz Places
Built 2025
$1,525,000

1830 S Ocean Dr #2703

Hallandale Beach FL, 33009
$1,525,000
-8.96%
3 beds
3 Baths
1,733 SF
$880/SF
1241
BEACH CLUB TWO CONDO
Built 2006
$1,525,000

9614 Kenley Ct

Parkland FL, 33076
$1,525,000
-4.69%
5 beds
4 Baths
3,972 SF
$384/SF
123
PARKLAND GOLF AND COUNTRY
Built 2008
$1,525,000

20401 SW 184th St

Miami FL, 33187
$1,525,000
-3.17%
3 beds
2 Baths
2,722 SF
$560/SF
161
The Redlands
Built 2007
$1,525,000

910 Sunflower Cir

Weston FL, 33327
$1,525,000
0%
5 beds
4 Baths
3,122 SF
$488/SF
43
SECTOR 2-PARCELS 12 13 14
Built 2000
$1,525,000

2562 Eagle Run Ln

Weston FL, 33327
$1,525,000
-6.15%
4 beds
3 Baths
3,037 SF
$502/SF
87
SECTOR 7 - PARCELS F G H
Built 1997
$1,520,000

580 72nd St #1210

Miami Beach FL, 33141
$1,520,000
0%
2 beds
2 Baths
813 SF
$1,870/SF
95
72 PARK
Built 2025
$1,520,000

1000 Venetian Way #1006

Miami FL, 33139
$1,520,000
-3.49%
1 beds
2 Baths
1,030 SF
$1,476/SF
216
One Thousand Venetian
Built 1983
$1,520,000

4241 Aurora St #703

Coral Gables FL, 33146
$1,520,000
0%
2 beds
3 Baths
1,104 SF
$1,377/SF
85
CORA Merrick Park
Built 2027
$1,520,000

2650 Lincoln Ave #203

Miami FL, 33133
$1,520,000
0%
1 beds
2 Baths
1,227 SF
$1,239/SF
46
The Lincoln
Built 2027
$1,519,000

2360 SW 32nd Ave #Right

Miami FL, 33145
$1,519,000
0%
3 beds
4 Baths
2,458 SF
$618/SF
2
AMD PL OF MIAMI SUB ACRES
Built 2025
$1,518,000

3301 NE 183rd St #1209

Aventura FL, 33160
$1,518,000
0%
3 beds
4 Baths
3,073 SF
$494/SF
4
PENINSULA
Built 2007
$1,515,000

808 Brickell Key Dr #1808

Miami FL, 33131
$1,515,000
-7.34%
2 beds
3 Baths
1,884 SF
$804/SF
105
Two Tequesta
Built 1998