fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 4145 to 4160 of 27280 Properties.

DOM
 
$1,500,000

3544 Dunes Vista Dr

Pompano Beach FL, 33069
$1,500,000
0%
4 beds
3 Baths
2,383 SF
$629/SF
42
PALM AIRE OAKS COURSE EST
Built 1999
$1,500,000

151 Crandon Blvd #241

Key Biscayne FL, 33149
$1,500,000
0%
2 beds
2 Baths
1,532 SF
$979/SF
38
THE EMERALDBAY
Built 1980
$1,500,000

94825 Overseas Hwy 209

Key Largo FL, 33037
$1,500,000
0%
3 beds
3 Baths
1,726 SF
$869/SF
55
KEY LARGO OCEAN RESORT CO
Built 2025
$1,500,000

2920 NE 207th St #801

Aventura FL, 33180
$1,500,000
0%
0 beds
0 Baths
1,151 SF
$1,303/SF
447
AVENTURA PARKSQUARE MEDIC
Built 2018
$1,500,000

17201 Collins Ave #1107

Sunny Isles Beach FL, 33160
$1,500,000
0%
2 beds
3 Baths
1,886 SF
$795/SF
29
OCEAN FOUR CONDO
Built 2006
$1,500,000

1451 Brickell Ave #903

Miami FL, 33131
$1,500,000
0%
1 beds
2 Baths
1,126 SF
$1,332/SF
28
Echo Brickell
Built 2017
$1,500,000

1784 Bay Dr #1784

Pompano Beach FL, 33062
$1,500,000
-11.5%
4 beds
4 Baths
2,896 SF
$518/SF
287
Hillsboro Bay by the Sea
Built 1997
$1,500,000

1366 W Harbor Vw W

Hollywood FL, 33019
$1,500,000
0%
3 beds
3 Baths
2,498 SF
$600/SF
24
THREE ISLANDS 3RD SECTION
Built 2000
$1,500,000

1109 SE 12th St

Deerfield Beach FL, 33441
$1,500,000
-16.67%
5 beds
3 Baths
2,614 SF
$574/SF
191
COVE 5TH SEC
Built 1974
$1,500,000

8826 Emerson Ave

Surfside FL, 33154
$1,500,000
0%
3 beds
2 Baths
1,355 SF
$1,107/SF
195
SECOND AMD PLAT OF NORMAN
Built 1941
$1,500,000

16001 Collins Ave #3705

Sunny Isles Beach FL, 33160
$1,500,000
0%
2 beds
2 Baths
1,435 SF
$1,045/SF
219
TDR TOWER I CONDO
Built 2008
$1,500,000

18201 Collins Ave #1507

Sunny Isles Beach FL, 33160
$1,500,000
0%
3 beds
3 Baths
1,434 SF
$1,046/SF
105
TRUMP ROYALE
Built 2008
$1,500,000

4636 SW 32ND AVE #C2

Dania Beach FL, 33312
$1,500,000
0%
3 beds
3 Baths
2,080 SF
$721/SF
74
H20 DANIA BEACH
Built 2026
$1,500,000

#3906

Miami Beach FL, 33141
$1,500,000
0%
2 beds
2 Baths
1,151 SF
$1,303/SF
87
Akoya
Built 2004
$1,500,000

10804 NW 2nd Ave

Miami Shores FL, 33168
$1,500,000
0%
3 beds
2 Baths
1,833 SF
$818/SF
42
SHORELAND HEIGHTS
Built 1944
$1,500,000

15730 SW 87th Ct

Palmetto Bay FL, 33157
$1,500,000
0%
4 beds
3 Baths
2,113 SF
$710/SF
22
CORAL REEF ESTATES
Built 1959