fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 4193 to 4208 of 27280 Properties.

DOM
 
$1,499,000

16385 Biscayne Blvd #105

North Miami Beach FL, 33160
$1,499,000
0%
3 beds
4 Baths
2,093 SF
$716/SF
243
The Harbour
Built 2019
$1,499,000

4925 Collins Ave #4A

Miami Beach FL, 33140
$1,499,000
0%
2 beds
3 Baths
1,757 SF
$853/SF
63
THE EXECUTIVE CONDO
Built 1959
$1,499,000

9221 E Bay Harbor Drive #412

Bay Harbor Islands FL, 33154
$1,499,000
0%
2 beds
2 Baths
1,420 SF
$1,056/SF
116
La Baia South Tower
Built 2025
$1,499,000

1221 Biarritz Dr

Miami Beach FL, 33141
$1,499,000
-3.91%
4 beds
3 Baths
1,760 SF
$852/SF
78
OCEANSIDE SEC ISLE OF NOR
Built 1939
$1,499,000

36 NW 32nd St

Miami FL, 33127
$1,499,000
-25.05%
2 beds
1 Baths
1,172 SF
$1,279/SF
325
PRICES ADDN TO ST JAMES P
Built 1928
$1,499,000

2784 SW 34th Ave

Miami FL, 33133
$1,499,000
0%
3 beds
4 Baths
4,072 SF
$368/SF
102
SILVER BLUFF GARDENS
Built 2013
$1,499,000

12097 Boca Reserve Ln

Boca Raton FL, 33428
$1,499,000
-14.34%
5 beds
5 Baths
4,160 SF
$360/SF
128
BOCA RESERVE PUD
Built 2014
$1,499,000

2 Grove Isle Dr #B805

Miami FL, 33133
$1,499,000
0%
2 beds
2 Baths
1,882 SF
$796/SF
32
GROVE ISLE CONDO
Built 1980
$1,499,000

134 NW 32nd St

Miami FL, 33127
$1,499,000
-25.01%
4 beds
2 Baths
1,846 SF
$812/SF
374
PRICES ADDN TO ST JAMES P
Built 1924
$1,499,000

940 Hollywood Blvd

Hollywood FL, 33019
$1,499,000
0%
4 beds
4 Baths
2,380 SF
$630/SF
21
HOLLYWOOD LAKES SECTION
Built 1950
$1,499,000

10870 SW 106th Ave

Miami FL, 33176
$1,499,000
-6.31%
6 beds
4 Baths
2,618 SF
$573/SF
108
KENDALE SOUTH SEC 3 PART
Built 1969
$1,499,000

1850 NE 199th St

Miami FL, 33179
$1,499,000
3.38%
4 beds
3 Baths
2,596 SF
$577/SF
14
SKYLAKE MANORS
Built 1969
$1,499,000

8925 NW 99th Ct

Doral FL, 33178
$1,499,000
0%
5 beds
5 Baths
4,159 SF
$360/SF
159
DORAL BREEZE
Built 2013
$1,499,000

2301 Collins Ave #1204

Miami Beach FL, 33139
$1,499,000
0%
1 beds
1 Baths
880 SF
$1,703/SF
67
Roney
Built 1926
$1,499,000

606 NE 14th Ave

Fort Lauderdale FL, 33304
$1,499,000
-3.29%
3 beds
4 Baths
3,386 SF
$443/SF
63
Victoria Park
Built 2008
$1,499,000

4321 SW 99th Ave

Miami FL, 33165
$1,499,000
-10.51%
4 beds
3 Baths
3,200 SF
$468/SF
85
FAIRLAWN ESTATES
Built 2026