fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 4241 to 4256 of 27281 Properties.

DOM
 
$1,495,000

3101 S Ocean Dr #1206

Hollywood FL, 33019
$1,495,000
0%
3 beds
4 Baths
2,115 SF
$707/SF
67
OCEAN PALMS
Built 2005
$1,495,000

19165 N Gardenia Ave

Weston FL, 33332
$1,495,000
-7.66%
5 beds
5 Baths
4,269 SF
$350/SF
359
ISLES AT WESTON
Built 2005
$1,495,000

5901 NW 110th Ct

Doral FL, 33178
$1,495,000
-6.56%
4 beds
3 Baths
2,401 SF
$623/SF
119
DORAL ISLES-ANTILLES
Built 1996
$1,495,000

3187 SW 23rd St

Miami FL, 33145
$1,495,000
-3.49%
4 beds
5 Baths
2,750 SF
$544/SF
39
Serenity Homes
Built 2025
$1,495,000

9955 SW 74th St

Miami FL, 33173
$1,495,000
0%
5 beds
3 Baths
3,343 SF
$447/SF
46
HEFTLER HOMES SUNSET PARK
Built 1960
$1,495,000

919 Adams St

Hollywood FL, 33019
$1,495,000
-9.39%
4 beds
3 Baths
2,700 SF
$554/SF
177
HOLLYWOOD LAKES SECTION
Built 2003
$1,495,000

9790 NW 75th St

Doral FL, 33178
$1,495,000
0%
5 beds
4 Baths
3,292 SF
$454/SF
4
DORAL COMMONS RESIDENTIAL
Built 2015
$1,495,000

6207 SW 10th St

West Miami FL, 33144
$1,495,000
-3.55%
4 beds
3 Baths
2,035 SF
$735/SF
39
ALAMEDA
Built 1952
$1,495,000

744 NE 18th Ave

Fort Lauderdale FL, 33304
$1,495,000
0%
3 beds
3 Baths
2,456 SF
$609/SF
13
VICTORIA HIGHLANDS
Built 1947
$1,495,000

3 Island Ave #08I

Miami Beach FL, 33139
$1,495,000
0%
2 beds
2 Baths
1,381 SF
$1,083/SF
4
3 ISLAND AVENUE CONDO
Built 1962
$1,495,000

68 SE 6 #2504

Miami FL, 33131
$1,495,000
0%
3 beds
4 Baths
n/a
n/a
120
Brickell City Center
Built 2016
$1,495,000

1737 SW 10th St

Miami FL, 33135
$1,495,000
-3.55%
3 beds
2 Baths
1,828 SF
$818/SF
87
SHENANDOAH
Built 1924
$1,495,000

20281 E Country Club Dr #PH14

Aventura FL, 33180
$1,495,000
0%
2 beds
2 Baths
1,800 SF
$831/SF
7
HAMPTONS WEST
Built 1985
$1,495,000

8405 SW 144th St

Palmetto Bay FL, 33158
$1,495,000
0%
4 beds
4 Baths
2,285 SF
$654/SF
28
SUN CORAL HGTS
Built 1964
$1,495,000

300 Sunny Isles Blvd #4-1501

Sunny Isles Beach FL, 33160
$1,495,000
0%
3 beds
4 Baths
1,892 SF
$790/SF
4
PARQUE TOWERS
Built 2019
$1,495,000

2943 SW 21st st

Miami FL, 33145
$1,495,000
0%
4 beds
5 Baths
n/a
n/a
63
MILLERDALE
Built 2025