fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 4289 to 4304 of 27281 Properties.

DOM
 
$1,477,200

Jupiter FL, 33458
$1,477,200
0%
4 beds
3 Baths
3,050 SF
$484/SF
43
MYSTIC COVE
Built 2001
$1,475,000

117 NE 95th St

Miami Shores FL, 33138
$1,475,000
-15.71%
4 beds
3 Baths
2,521 SF
$585/SF
276
MIAMI SHORES SEC 1 AMD
Built 1938
$1,475,000

848 Brickell Key Dr #2605

Miami FL, 33131
$1,475,000
-7.75%
2 beds
3 Baths
1,694 SF
$871/SF
254
Three Tequesta Point
Built 2001
$1,475,000

3761 Dellwood Blvd.

Loxahatchee FL, 33470
$1,475,000
0%
3 beds
3 Baths
2,532 SF
$583/SF
89
Acreage & Unrec
Built 1982
$1,475,000

1000 Brickell Plz #2912

Miami FL, 33131
$1,475,000
0%
2 beds
3 Baths
1,356 SF
$1,088/SF
63
BRICKELL FLATIRON CONDO
Built 2019
$1,475,000

5001 Madison St

Hollywood FL, 33021
$1,475,000
0%
5 beds
4 Baths
2,579 SF
$572/SF
198
HOLLYWOOD HILLS
Built 1966
$1,475,000

260 NE 46th St

Miami FL, 33137
$1,475,000
0%
3 beds
2 Baths
1,334 SF
$1,106/SF
204
BRENTWOOD
Built 1947
$1,475,000

8500 SW 179th St

Palmetto Bay FL, 33157
$1,475,000
0%
5 beds
4 Baths
3,045 SF
$484/SF
118
PINEWOOD ESTS 3RD ADDN
Built 1979
$1,475,000

2678 Tigertail #1603

Miami FL, 33133
$1,475,000
0%
2 beds
2 Baths
976 SF
$1,511/SF
16
Mr. C Residences
Built 2024
$1,475,000

63 SE 5th Ave

Deerfield Beach FL, 33441
$1,475,000
-7.81%
5 beds
4 Baths
3,095 SF
$477/SF
105
J D BUTLERS
Built 1970
$1,475,000

4775 Collins Ave #1504

Miami Beach FL, 33140
$1,475,000
0%
2 beds
2 Baths
1,490 SF
$990/SF
12
Green Diamond Condo
Built 2000
$1,475,000

19333 Collins Ave #504

Sunny Isles Beach FL, 33160
$1,475,000
-13.18%
3 beds
5 Baths
2,420 SF
$610/SF
172
Ocean One
Built 1999
$1,475,000

2843 S Bayshore Dr #6B

Miami FL, 33133
$1,475,000
-1.34%
2 beds
2 Baths
1,375 SF
$1,073/SF
130
Grove Towers Condo
Built 1982
$1,475,000

7525 Adventure Ave

North Bay Village FL, 33141
$1,475,000
0%
4 beds
3 Baths
2,200 SF
$670/SF
77
TREASURE PLAZA
Built 1957
$1,475,000

68 SE 6th St #1904

Miami FL, 33131
$1,475,000
0%
3 beds
4 Baths
1,641 SF
$899/SF
18
REACH CONDO
Built 2016
$1,475,000

650 NE 32nd St #2101

Miami FL, 33137
$1,475,000
0%
3 beds
4 Baths
1,646 SF
$896/SF
15
Paraiso Bay
Built 2018