SEARCH LISTINGS
Showing 4337 to 4352 of 27281 Properties.
DOM
 
120 Jefferson Ave #12009
Miami Beach FL, 33139
$1,450,000
0%
2 beds
3 Baths
1,280 SF
$1,133/SF
54
THE COURTS AT SOUTH BEACH
Built 1996
9830 NW 74th Ter
Doral FL, 33178
$1,450,000
0%
4 beds
4 Baths
3,030 SF
$479/SF
38
DORAL COMMONS RESIDENTIAL
Built 2016
1501 Ocean Bay Dr #B7
Key Largo FL, 33037
$1,450,000
-3.27%
3 beds
3 Baths
2,261 SF
$641/SF
141
Key Largo Yacht Club
Built 1997
650 West Ave #2511
Miami Beach FL, 33139
$1,450,000
0%
2 beds
2 Baths
1,258 SF
$1,153/SF
401
THE FLORIDIAN CONDO
Built 1997
3409 Diane Dr
Boynton Beach FL, 33435
$1,450,000
0%
5 beds
3 Baths
2,999 SF
$483/SF
35
LAKE VIEW HAVEN
Built 2024
2397 SW 13th St
Miami FL, 33145
$1,450,000
0%
2 beds
2 Baths
1,376 SF
$1,054/SF
58
BYAN PARK
Built 1926
2141 NE 124th St
North Miami FL, 33181
$1,450,000
0%
3 beds
2 Baths
2,074 SF
$699/SF
91
AVIATION COUNTRY CLUB 1ST
Built 1951
500 Alton Rd #2004
Miami Beach FL, 33139
$1,450,000
-19.22%
1 beds
2 Baths
1,000 SF
$1,450/SF
112
FIVE PARK
Built 2025
2900 NE 7th Ave #4003
Miami FL, 33137
$1,450,000
0%
1 beds
2 Baths
1,137 SF
$1,275/SF
23
Biscayne Beach
Built 2017
2133 Yellowtail Dr
Marathon FL, 33050
$1,450,000
0%
3 beds
2 Baths
1,392 SF
$1,042/SF
17
VENICE
Built 1973
3671 N 47th Ave
Hollywood FL, 33021
$1,450,000
-3.33%
6 beds
4 Baths
2,604 SF
$557/SF
107
EMERALD HILLS
Built 1971
790 NE 96th St
Miami Shores FL, 33138
$1,450,000
0%
3 beds
4 Baths
1,419 SF
$1,022/SF
17
MIAMI SHORES SEC 3
Built 1941
851 NE 1st Ave #1712
Miami FL, 33132
$1,450,000
-6.45%
3 beds
4 Baths
2,165 SF
$670/SF
79
Paramount Miami
Built 2019
3201 NE 183rd St #2305
Aventura FL, 33160
$1,450,000
0%
2 beds
3 Baths
2,970 SF
$488/SF
100
Peninsula
Built 2003
1900 Sunset Harbour Dr #2214
Miami Beach FL, 33139
$1,450,000
-21.62%
2 beds
2 Baths
1,060 SF
$1,368/SF
647
SUNSET HARBOUR NORTH COND
Built 1997