fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 4401 to 4416 of 27281 Properties.

DOM
 
$1,434,000

441 Collins Ave #2/5/7/10/12a/19

Miami Beach FL, 33139
$1,434,000
-20.07%
6 beds
6 Baths
420 SF
$3,414/SF
186
SOUTHERN STAR CONDO
Built 1965
$1,430,000

4220 Laguna Street #703 #703

Coral Gables FL, 33146
$1,430,000
0%
2 beds
2 Baths
n/a
n/a
42
SAN LORENZO CONDOMINIUM
Built 2025
$1,430,000

505 NE 2nd Street #34F

Fort Lauderdale FL, 33301
$1,430,000
2.14%
2 beds
2 Baths
1,162 SF
$1,231/SF
142
Viceroy Fort Lauderdale
Built 2025
$1,430,000

16699 Collins Ave #3802

Sunny Isles Beach FL, 33160
$1,430,000
-4.35%
2 beds
3 Baths
1,602 SF
$893/SF
15
La Perla Condo
Built 2006
$1,430,000

7000 SW 59th ST

Miami FL, 33143
$1,430,000
0%
3 beds
2 Baths
1,416 SF
$1,010/SF
3
CAROLE HELMS MANOR
Built 1954
$1,429,000

3028 NE Quayside Ln #34

Miami FL, 33138
$1,429,000
0%
3 beds
4 Baths
2,222 SF
$643/SF
49
The Towers of Quayside
Built 2003
$1,425,000

500 ALTON #1208

Miami Beach FL, 33139
$1,425,000
0%
1 beds
2 Baths
n/a
n/a
107
FIVE PARK RESIDENCES
Built 2024
$1,425,000

1331 NE 16th Ter

Fort Lauderdale FL, 33304
$1,425,000
0%
3 beds
4 Baths
1,356 SF
$1,051/SF
92
Lake Ridge
Built 2026
$1,425,000

2051 SE 3rd St #407

Deerfield Beach FL, 33441
$1,425,000
0%
3 beds
3 Baths
2,056 SF
$693/SF
71
OCEAN PLAZA
Built 2003
$1,425,000

Doral FL, 33178
$1,425,000
0%
5 beds
5 Baths
3,620 SF
$394/SF
100
MODERN DORAL 45
Built 2015
$1,425,000

300 Biscayne Blvd Way #2308

Miami FL, 33131
$1,425,000
0%
1 beds
2 Baths
767 SF
$1,858/SF
246
Panoramic Residences
Built 2024
$1,425,000

300 Sunny Isles Blvd #4-1601

Sunny Isles Beach FL, 33160
$1,425,000
-6.56%
3 beds
4 Baths
1,892 SF
$753/SF
229
PARQUE TOWERS CONDO
Built 2019
$1,425,000

1500 Ocean Dr #1210

Miami Beach FL, 33139
$1,425,000
-5%
1 beds
2 Baths
940 SF
$1,516/SF
92
1500 OCEAN DRIVE CONDO
Built 1998
$1,425,000

4111 S Ocean Dr #601

Hollywood FL, 33019
$1,425,000
-9.52%
2 beds
2 Baths
1,172 SF
$1,216/SF
534
HYDE BEACH
Built 2017
$1,425,000

452 SW 21st Rd

Miami FL, 33129
$1,425,000
-20.79%
4 beds
3 Baths
2,300 SF
$620/SF
129
HOLLEMAN PARK
Built 1928
$1,425,000

14505 Black Bear Rd

Palm Beach Gardens FL, 33418
$1,425,000
-5%
5 beds
3 Baths
3,329 SF
$428/SF
363
CALOOSA
Built 2007