fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 4449 to 4464 of 27281 Properties.

DOM
 
$1,400,000

700 NE 26th Ter #5006

Miami FL, 33137
$1,400,000
0%
2 beds
2 Baths
1,134 SF
$1,235/SF
59
Missoni Baia
Built 2023
$1,400,000

94825 Overseas Hwy 253

Key Largo FL, 33037
$1,400,000
-24.32%
4 beds
4 Baths
n/a
n/a
582
KEY LARGO OCEAN RESORT CO
Built 2024
$1,400,000

18683 Collins Ave #802

Sunny Isles Beach FL, 33160
$1,400,000
-6.67%
2 beds
3 Baths
1,431 SF
$978/SF
46
MARENAS RESORT
Built 2005
$1,400,000

495 Brickell Ave #2211

Miami FL, 33131
$1,400,000
-3.45%
2 beds
2 Baths
1,255 SF
$1,116/SF
205
icon brickell
Built 2009
$1,400,000

3912 S Ocean Blvd #306

Highland Beach FL, 33487
$1,400,000
0%
3 beds
3 Baths
1,868 SF
$749/SF
28
Regency Highland
Built 1976
$1,400,000

159 NE 6TH ST #4215

Miami FL, 33132
$1,400,000
0%
3 beds
3 Baths
1,373 SF
$1,020/SF
353
Natiivo Miami Residences
Built 2024
$1,400,000

19333 Collins Ave #510

Sunny Isles Beach FL, 33160
$1,400,000
-5.41%
3 beds
5 Baths
1,930 SF
$725/SF
91
OCEAN ONE CONDO
Built 1999
$1,400,000

1000 Brickell Plz #2101

Miami FL, 33131
$1,400,000
-6.67%
2 beds
3 Baths
1,286 SF
$1,089/SF
179
BRICKELL FLATIRON
Built 2019
$1,400,000

18840 SW 218th St

Miami FL, 33170
$1,400,000
-12.5%
4 beds
3 Baths
2,771 SF
$505/SF
35
N/A
Built 1984
$1,400,000

650 West Ave #1407

Miami Beach FL, 33139
$1,400,000
-9.68%
3 beds
2 Baths
1,372 SF
$1,020/SF
211
THE FLORIDIAN CONDO
Built 1997
$1,400,000

19558 Red Gum Trl

Jupiter FL, 33458
$1,400,000
0%
4 beds
3 Baths
3,169 SF
$442/SF
9
WHISPERING TRAILS 2
Built 1994
$1,400,000

4351 SW 25th St

Fort Lauderdale FL, 33317
$1,400,000
0%
6 beds
7 Baths
2,996 SF
$467/SF
16
NEWMANS SURVEY SUB NO 1 &
Built 1955
$1,400,000

#802

Sunny Isles Beach FL, 33160
$1,400,000
0%
4 beds
3 Baths
2,425 SF
$577/SF
9
POINCIANA ISLAND
Built 1980
$1,400,000

6365 NW 79th Way

Parkland FL, 33067
$1,400,000
-13.58%
3 beds
3 Baths
2,380 SF
$588/SF
195
Parkland
Built 1988
$1,400,000

60 SW 13th St #3800

Miami FL, 33130
$1,400,000
-8.2%
3 beds
4 Baths
2,415 SF
$580/SF
51
Infinity Buidling
Built 2008
$1,400,000

725 NE 81st St

Miami FL, 33138
$1,400,000
0%
3 beds
2 Baths
1,732 SF
$808/SF
7
SHORECREST
Built 1947