fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 4497 to 4512 of 27281 Properties.

DOM
 
$1,399,000

151 Crandon Blvd #702

Key Biscayne FL, 33149
$1,399,000
-1.48%
2 beds
2 Baths
1,506 SF
$929/SF
343
THE EMERALDBAY @ KEY COLO
Built 1980
$1,399,000

4401 Collins Ave #1706

Miami Beach FL, 33140
$1,399,000
0%
1 beds
2 Baths
1,002 SF
$1,396/SF
86
FONTAINEBLEAU II CONDO
Built 2005
$1,399,000

255 NW 39th St

Miami FL, 33127
$1,399,000
0%
3 beds
3 Baths
1,661 SF
$842/SF
102
-
Built 2022
$1,399,000

3201 NE 183 #1104

Aventura FL, 33160
$1,399,000
-3.52%
2 beds
4 Baths
2,984 SF
$469/SF
77
THE PENINSULA
Built 2003
$1,399,000

7410 Loch Ness Dr

Miami Lakes FL, 33014
$1,399,000
0%
4 beds
3 Baths
2,426 SF
$577/SF
14
MIAMI LAKES LOCH NESS SEC
Built 1973
$1,399,000

7864 SW 179th Ter

Palmetto Bay FL, 33157
$1,399,000
0%
4 beds
2 Baths
2,164 SF
$646/SF
37
CUTLER HAMMOCK
Built 1977
$1,399,000

1126 Grand St

Key Largo FL, 33037
$1,399,000
-6.67%
2 beds
1 Baths
1,000 SF
$1,399/SF
37
ROCK HARBOR ESTATE EST 980
Built 1959
$1,399,000

900 Biscayne Blvd #501

Miami FL, 33132
$1,399,000
0%
3 beds
3 Baths
1,845 SF
$758/SF
14
900 BISCAYNE BAY
Built 2008
$1,399,000

17375 Collins Ave #1508

Sunny Isles Beach FL, 33160
$1,399,000
0%
3 beds
3 Baths
1,860 SF
$752/SF
10
OCEAN POINT BEACH CLUB CO
Built 2000
$1,399,000

2 NW 89th St

El Portal FL, 33150
$1,399,000
-4.83%
3 beds
2 Baths
1,510 SF
$926/SF
21
MILLERS EL PORTAL EST
Built 1953
$1,399,000

2764 NE 35th St

Fort Lauderdale FL, 33306
$1,399,000
-12.51%
4 beds
3 Baths
2,135 SF
$655/SF
175
CORAL RIDGE COUNTRY CLUB
Built 1957
$1,399,000

909 NE 16th Ave

Fort Lauderdale FL, 33304
$1,399,000
0%
4 beds
4 Baths
2,483 SF
$563/SF
7
Victoria Park Towers
Built 2023
$1,399,000

7132 SW 65th Ave

South Miami FL, 33143
$1,399,000
-6.42%
5 beds
2 Baths
2,669 SF
$524/SF
101
MERION PARK MANOR 2ND ADD
Built 1959
$1,399,000

10081 Umberland Pl

Boca Raton FL, 33428
$1,399,000
0%
4 beds
3 Baths
2,943 SF
$475/SF
53
LEXINGTON HOMES ESTATES
Built 1994
$1,399,000

8560 NW 164th St

Miami Lakes FL, 33016
$1,399,000
0%
5 beds
4 Baths
4,262 SF
$328/SF
4
ROYAL LAKES 1ST ADDN
Built 1991
$1,399,000

15540 NW 88th Ave

Miami Lakes FL, 33018
$1,399,000
0%
4 beds
3 Baths
2,847 SF
$491/SF
4
DUNNWOODY LAKE
Built 2017