fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 4577 to 4592 of 27280 Properties.

DOM
 
$1,385,000

4161 S Us Highway 1 #H1

Jupiter FL, 33477
$1,385,000
0%
3 beds
3 Baths
1,700 SF
$815/SF
21
Beachcomber
Built 1988
$1,385,000

721 Bird Rd

Coral Gables FL, 33146
$1,385,000
-0.72%
3 beds
3 Baths
2,024 SF
$684/SF
81
LOUISE PARK
Built 1964
$1,385,000

15901 Collins Ave #403

Sunny Isles Beach FL, 33160
$1,385,000
-1.07%
2 beds
2 Baths
1,847 SF
$750/SF
163
TDR TOWER II
Built 2008
$1,380,000

554 N Riverside Dr #B

Pompano Beach FL, 33062
$1,380,000
0%
2 beds
3 Baths
1,450 SF
$952/SF
199
554 Riverside
Built 2025
$1,380,000

3101 Bayshore Dr #1609

Fort Lauderdale FL, 33304
$1,380,000
0%
2 beds
2 Baths
1,255 SF
$1,100/SF
871
W RESIDENCES
Built 2011
$1,380,000

1319 Fillmore St

Hollywood FL, 33019
$1,380,000
0%
5 beds
4 Baths
3,610 SF
$382/SF
36
HOLLYWOOD LAKES SECTION
Built 1952
$1,380,000

4220 Laguna St #505

Coral Gables FL, 33146
$1,380,000
0%
2 beds
2 Baths
n/a
n/a
128
SAN LORENZO CONDOMINIUM
Built 2025
$1,380,000

1128 Tyler St

Hollywood FL, 33019
$1,380,000
0%
5 beds
4 Baths
2,889 SF
$478/SF
4
HOLLYWOOD LAKES SECTION
Built 1939
$1,380,000

545 NW 52nd St

Miami FL, 33127
$1,380,000
0%
4 beds
2 Baths
1,606 SF
$859/SF
19
RAILWAY SHOPS ADDN 2ND AM
Built 1925
$1,380,000

8889 SW 78th Ct

Miami FL, 33156
$1,380,000
-4.83%
3 beds
3 Baths
2,246 SF
$614/SF
18
TARA
Built 1985
$1,379,000

398 NE 5th St #3618

Miami FL, 33132
$1,379,000
-4.83%
3 beds
3 Baths
1,135 SF
$1,215/SF
183
The Elser Residences
Built 2022
$1,377,000

3345 SW 109th Ct

Miami FL, 33165
$1,377,000
0%
5 beds
5 Baths
2,592 SF
$531/SF
56
NUNEZ SUB
Built 1976
$1,375,900

24 SW 4th St #S-2906

Miami FL, 33130
$1,375,900
0%
1 beds
2 Baths
n/a
n/a
297
Faena Residences Miami
Built 2029
$1,375,500

1207 SW 21st St

Fort Lauderdale FL, 33315
$1,375,500
-3.74%
6 beds
5 Baths
3,668 SF
$375/SF
119
FLORAL RIDGE ADDITION
Built 2004
$1,375,000

8800 Collins Ave #208

Surfside FL, 33154
$1,375,000
4.96%
1 beds
2 Baths
1,089 SF
$1,263/SF
329
Surf Row
Built 2025
$1,375,000

801 S Miami Ave #4309

Miami FL, 33130
$1,375,000
-1.08%
3 beds
3 Baths
1,450 SF
$948/SF
196
SLS LUX RESIDENCES
Built 2018