fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 4657 to 4672 of 27279 Properties.

DOM
 
$1,350,000

10352 NW 46th St

Doral FL, 33178
$1,350,000
0%
3 beds
2 Baths
2,268 SF
$595/SF
37
DORAL DUNES 1ST ADDN
Built 1990
$1,350,000

1025 Washington St

Hollywood FL, 33019
$1,350,000
-9.94%
3 beds
2 Baths
1,684 SF
$802/SF
361
HOLLYWOOD LAKES SECTION
Built 1961
$1,350,000

2458 Greenbrier Ct

Weston FL, 33327
$1,350,000
-3.23%
5 beds
4 Baths
3,340 SF
$404/SF
72
SECTOR 7-PARCEL N-1
Built 1999
$1,350,000

851 NE 1st Ave #1412

Miami FL, 33132
$1,350,000
0%
3 beds
4 Baths
2,165 SF
$624/SF
17
PARAMOUNT MIAMI WORLDCENT
Built 2019
$1,350,000

300 Sunny Isles Blvd #4-1407

Sunny Isles Beach FL, 33160
$1,350,000
-9.4%
3 beds
4 Baths
1,892 SF
$714/SF
131
PARQUE TOWERS CONDO
Built 2019
$1,350,000

103 Long Key Rd

Key Largo FL, 33037
$1,350,000
0%
3 beds
2 Baths
1,551 SF
$870/SF
71
LAKE SURPRISE ESTATES
Built 2006
$1,350,000

3637 Frow Ave

Miami FL, 33133
$1,350,000
0%
2 beds
1 Baths
1,046 SF
$1,291/SF
24
FROW HOMESTEAD
Built 1936
$1,350,000

6801 Collins Ave #PH-17

Miami Beach FL, 33141
$1,350,000
0%
1 beds
1 Baths
748 SF
$1,805/SF
208
CARILLON CONDO MIAMI B
Built 2008
$1,350,000

323 Velarde Ave

Coral Gables FL, 33134
$1,350,000
0%
2 beds
2 Baths
1,388 SF
$973/SF
36
COCONUT GROVE SEC 1 CORAL
Built 1959
$1,350,000

2655 Collins Ave #2302

Miami Beach FL, 33140
$1,350,000
0%
2 beds
2 Baths
1,645 SF
$821/SF
662
MIRASOL OCEAN TOWERS
Built 1975
$1,350,000

3370 Hidden Bay Dr #1213

Aventura FL, 33180
$1,350,000
0%
3 beds
4 Baths
2,130 SF
$634/SF
18
Hidden Bay
Built 2000
$1,350,000

461 NE 115th St

Miami FL, 33161
$1,350,000
-2.17%
3 beds
2 Baths
2,196 SF
$615/SF
164
YANCEY REPLAT
Built 1961
$1,350,000

1451 Brickell Ave #1203

Miami FL, 33131
$1,350,000
0%
2 beds
3 Baths
1,137 SF
$1,187/SF
23
ECHO
Built 2017
$1,350,000

9795 NW 27th Ter

Doral FL, 33172
$1,350,000
0%
4 beds
4 Baths
2,763 SF
$489/SF
224
VANDERBILT PARK AMD PL
Built 1988
$1,350,000

1455 Breakwater Ter

Hollywood FL, 33019
$1,350,000
0%
3 beds
3 Baths
2,090 SF
$646/SF
10
THREE ISLANDS 3RD SECTION
Built 1998
$1,350,000

650 West Ave #1211

Miami Beach FL, 33139
$1,350,000
-5.26%
2 beds
2 Baths
1,147 SF
$1,177/SF
137
THE FLORIDIAN CONDO
Built 1997