fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 4625 to 4640 of 27279 Properties.

DOM
 
$1,359,000

2663 Yellowtail Dr

Marathon FL, 33050
$1,359,000
-2.93%
2 beds
2 Baths
1,295 SF
$1,049/SF
64
VENICE
Built 1991
$1,359,000

2481 SE 15th St

Pompano Beach FL, 33062
$1,359,000
0%
3 beds
3 Baths
1,627 SF
$835/SF
37
POMPANO ISLES
Built 1972
$1,357,500

901 S Ocean Dr #302

Hollywood FL, 33019
$1,357,500
-0%
2 beds
3 Baths
n/a
n/a
61
Hollywood Moon
Built 2028
$1,357,000

1850 John F. Kennedy Cswy #911

North Bay Village FL, 33141
$1,357,000
2.26%
2 beds
2 Baths
1,085 SF
$1,251/SF
35
Shoma Bay
Built 2028
$1,350,000

16120 E Troon Cir

Miami Lakes FL, 33014
$1,350,000
8%
5 beds
3 Baths
3,033 SF
$445/SF
334
MIAMI LAKES - LOCH LOMOND
Built 1971
$1,350,000

330 Sunny Isles Blvd #5-1204

Sunny Isles Beach FL, 33160
$1,350,000
0%
2 beds
3 Baths
1,541 SF
$876/SF
255
PARQUE TOWERS CONDO
Built 2019
$1,350,000

17301 Biscayne Blvd #2102

North Miami Beach FL, 33160
$1,350,000
0%
2 beds
3 Baths
1,962 SF
$688/SF
296
MARINA PALMS NORTH TOWER
Built 2015
$1,350,000

16400 Collins Ave #1246

Sunny Isles Beach FL, 33160
$1,350,000
0%
3 beds
3 Baths
2,340 SF
$577/SF
170
Oceania
Built 1995
$1,350,000

94825 Overseas hwy 276

Key Largo FL, 33037
$1,350,000
0%
4 beds
3 Baths
1,544 SF
$874/SF
165
KEY LARGO OCEAN RESORT CO
Built 2023
$1,350,000

700 NE 26th Terr #2305

Miami FL, 33137
$1,350,000
0%
2 beds
2 Baths
1,080 SF
$1,250/SF
491
Missoni Baia
Built 2023
$1,350,000

BUGA CALIMA - DARIEN 0000000

FL,
$1,350,000
0%
12 beds
11 Baths
n/a
n/a
148
FINCA CALIMA DARIEN
Built 2014
$1,350,000

16422 NW 83rd Pl

Miami Lakes FL, 33016
$1,350,000
0%
5 beds
4 Baths
3,767 SF
$358/SF
143
5TH ADDN TO ROYAL OAKS
Built 1995
$1,350,000

159 NE 6th St #2415

Miami FL, 33132
$1,350,000
0%
3 beds
3 Baths
1,246 SF
$1,083/SF
113
Gale Hotel and Residences
Built 2024
$1,350,000

81 NW 41st St

Miami FL, 33127
$1,350,000
0%
2 beds
1 Baths
1,196 SF
$1,129/SF
102
BUENA VISTA HEIGHTS ADDN
Built 1953
$1,350,000

300 Biscayne Blvd Way #3108

Miami FL, 33131
$1,350,000
0%
1 beds
2 Baths
767 SF
$1,760/SF
302
Aston Martin Residences
Built 2024
$1,350,000

235 NE 46th St

Miami FL, 33137
$1,350,000
0%
2 beds
1 Baths
1,288 SF
$1,048/SF
85
BRENTWOOD
Built 1941