fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 4609 to 4624 of 27279 Properties.

DOM
 
$1,370,000

14590 SW 84th Ct

Palmetto Bay FL, 33158
$1,370,000
0%
5 beds
3 Baths
3,087 SF
$444/SF
17
SUN CORAL ESTS 3RD ADDN
Built 1960
$1,370,000

1661 Bel Air Ave

Lauderdale By The Sea FL, 33062
$1,370,000
-2.07%
4 beds
2 Baths
1,512 SF
$906/SF
48
BEL-AIR
Built 1955
$1,368,684

3319 N Ocean Drive #603

Hollywood FL, 33019
$1,368,684
-8%
2 beds
3 Baths
1,102 SF
$1,242/SF
108
Eturna Residences
Built 2026
$1,368,684

3319 N Ocean Drive #502

Hollywood FL, 33019
$1,368,684
-8%
2 beds
3 Baths
1,103 SF
$1,241/SF
108
Eturna Residences
Built 2026
$1,365,000

19511 NE 18th Pl

Miami FL, 33179
$1,365,000
-1.8%
5 beds
3 Baths
1,970 SF
$693/SF
199
GREYKNOLL ESTATES
Built 1959
$1,365,000

665 NE 117th st

Biscayne Park FL, 33161
$1,365,000
-1.09%
4 beds
3 Baths
2,460 SF
$555/SF
156
GRIFFING BISCAYNE PARK ES
Built 1928
$1,365,000

224 NE 47th St

Miami FL, 33137
$1,365,000
0%
3 beds
2 Baths
1,758 SF
$776/SF
1
Brentwood
Built 1941
$1,364,999

3201 NE 183rd St #1505

Aventura FL, 33160
$1,364,999
0%
2 beds
3 Baths
2,970 SF
$460/SF
88
THE PENINSULA CONDO
Built 2003
$1,361,900

77 SE 5th Street #2806

Miami FL, 33131
$1,361,900
-1.95%
2 beds
2 Baths
n/a
n/a
205
Viceroy Brickell
Built 2026
$1,360,000

16445 Collins Ave #2428

Sunny Isles Beach FL, 33160
$1,360,000
0%
2 beds
2 Baths
1,760 SF
$773/SF
94
OCEANIA
Built 1993
$1,360,000

117 S Royal Poinciana Blvd

Miami Springs FL, 33166
$1,360,000
-2.86%
4 beds
3 Baths
2,242 SF
$607/SF
310
PL 1 OF EAST SPRINGS
Built 1943
$1,360,000

380 SE 1st Ter

Pompano Beach FL, 33060
$1,360,000
-9.33%
3 beds
2 Baths
1,324 SF
$1,027/SF
319
GARDEN ISLES SEC 3
Built 1959
$1,360,000

20185 E Country Club Dr #1904

Aventura FL, 33180
$1,360,000
0%
3 beds
3 Baths
2,470 SF
$551/SF
11
The Landmark
Built 1990
$1,360,000

16699 Collins Ave #1202

Sunny Isles Beach FL, 33160
$1,360,000
0%
2 beds
3 Baths
1,602 SF
$849/SF
395
La Perla
Built 2006
$1,360,000

17123 SW 78th Pl

Palmetto Bay FL, 33157
$1,360,000
0%
4 beds
3 Baths
2,834 SF
$480/SF
165
CHARLOTTE ESTATES
Built 1977
$1,359,000

4520 SW 173rd Ave

Miramar FL, 33029
$1,359,000
-8.73%
5 beds
5 Baths
3,633 SF
$374/SF
130
TUSCAN ISLES
Built 2024