fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 4641 to 4656 of 27279 Properties.

DOM
 
$1,350,000

301 Altara Ave #701

Coral Gables FL, 33146
$1,350,000
0%
3 beds
2 Baths
n/a
n/a
79
MERRICK MANOR CONDO
Built 2019
$1,350,000

1311 Pierce St

Hollywood FL, 33019
$1,350,000
-3.4%
3 beds
3 Baths
1,736 SF
$778/SF
108
HOLLYWOOD LAKES SECTION
Built 1958
$1,350,000

1800 S Ocean Dr #3608

Hallandale Beach FL, 33009
$1,350,000
-2.17%
3 beds
3 Baths
1,571 SF
$859/SF
93
Beach Club Three Condo
Built 2007
$1,350,000

1395 S Ocean Blvd #7D (701)

Pompano Beach FL, 33062
$1,350,000
0%
3 beds
2 Baths
2,237 SF
$603/SF
175
Aquamarine
Built 2007
$1,350,000

6899 Collins Ave #1610

Miami Beach FL, 33141
$1,350,000
0%
2 beds
2 Baths
1,280 SF
$1,055/SF
224
Carillon Beach Condo
Built 2008
$1,350,000

2000 Metropica Way #PH02

Sunrise FL, 33323
$1,350,000
0%
3 beds
4 Baths
1,757 SF
$768/SF
67
One Metropica
Built 2020
$1,350,000

5400 Palm Tree Rd

Plantation FL, 33317
$1,350,000
-3.5%
5 beds
4 Baths
4,935 SF
$274/SF
190
PLANTATION
Built 1972
$1,350,000

1121 Crandon Blvd #E1203

Key Biscayne FL, 33149
$1,350,000
-2.88%
2 beds
2 Baths
1,409 SF
$958/SF
44
TOWERS OF KEY BISCAYNE CO
Built 1971
$1,350,000

199 Ocean Lane Dr #1009

Key Biscayne FL, 33149
$1,350,000
0%
2 beds
2 Baths
1,260 SF
$1,071/SF
63
Commodore Club
Built 1974
$1,350,000

10965 NW 59th St

Doral FL, 33178
$1,350,000
-3.4%
4 beds
3 Baths
2,401 SF
$562/SF
78
DORAL ISLES-ANTILLES
Built 1996
$1,350,000

1019 N Egret Cir

Jupiter FL, 33458
$1,350,000
0%
5 beds
3 Baths
3,403 SF
$397/SF
69
EGRET LANDING AT JUPITER
Built 2003
$1,350,000

3066 Lakewood Cir

Weston FL, 33332
$1,350,000
0%
5 beds
3 Baths
2,554 SF
$529/SF
38
SECTOR 7 SOUTH -
Built 1994
$1,350,000

16485 Collins Ave #738

Sunny Isles Beach FL, 33160
$1,350,000
-6.9%
3 beds
2 Baths
1,760 SF
$767/SF
65
Oceania 3
Built 1991
$1,350,000

7935 East Dr #504

North Bay Village FL, 33141
$1,350,000
0%
3 beds
3 Baths
1,840 SF
$734/SF
49
CIELO ON THE BAY CONDO
Built 2009
$1,350,000

8037 NW 46th Ter

Doral FL, 33166
$1,350,000
0%
3 beds
3 Baths
2,285 SF
$591/SF
31
CANARIAS EAST
Built 2022
$1,350,000

2797 NE 21st Ter

Lighthouse Point FL, 33064
$1,350,000
-3.57%
6 beds
4 Baths
2,846 SF
$474/SF
102
HILLSBORO ISLES
Built 1980