fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 4721 to 4736 of 27273 Properties.

DOM
 
$1,325,214

3319 N Ocean Drive #604

Hollywood FL, 33019
$1,325,214
-8%
2 beds
3 Baths
1,067 SF
$1,242/SF
109
Eturna Residences
Built 2026
$1,325,214

3319 N Ocean Drive #503

Hollywood FL, 33019
$1,325,214
-8%
2 beds
3 Baths
1,069 SF
$1,240/SF
109
Eturna Residences
Built 2026
$1,325,000

1955 SW 29th Ave #2C

Fort Lauderdale FL, 33312
$1,325,000
0%
4 beds
3 Baths
n/a
n/a
658
THE MANSIONS AT RIVERLAND
Built 2025
$1,325,000

900 Brickell Key Blvd #2205

Miami FL, 33131
$1,325,000
0%
2 beds
3 Baths
1,326 SF
$999/SF
207
ASIA CONDO
Built 2008
$1,325,000

325 SW 16th St #B

Fort Lauderdale FL, 33315
$1,325,000
0%
4 beds
4 Baths
2,454 SF
$540/SF
61
none
Built 2024
$1,325,000

1030 15th St #214

Miami Beach FL, 33139
$1,325,000
-3.64%
2 beds
3 Baths
1,476 SF
$898/SF
127
TEN30
Built 2022
$1,325,000

1121 Crandon Blvd #F206

Key Biscayne FL, 33149
$1,325,000
0%
3 beds
2 Baths
1,782 SF
$744/SF
51
Towers of Key Biscayne
Built 1971
$1,325,000

200 Biscayne Boulevard Way #3407

Miami FL, 33131
$1,325,000
0%
2 beds
3 Baths
1,500 SF
$883/SF
25
EPIC WEST CONDO
Built 2008
$1,325,000

2406 Gulfstream Ln

Fort Lauderdale FL, 33312
$1,325,000
0%
3 beds
2 Baths
1,316 SF
$1,007/SF
11
LAUDERDALE ISLES NO 2
Built 2024
$1,325,000

9886 Via Bernini

Lake Worth FL, 33467
$1,325,000
0%
5 beds
5 Baths
3,818 SF
$347/SF
11
VILLAGES OF WINDSOR 1
Built 2005
$1,325,000

475 Brickell Ave #2715

Miami FL, 33131
$1,325,000
0%
2 beds
2 Baths
1,168 SF
$1,134/SF
24
ICON BRICKELL TOWER 1
Built 2008
$1,325,000

1010 Brickell Ave #1405

Miami FL, 33131
$1,325,000
0%
3 beds
3 Baths
1,778 SF
$745/SF
123
1010 BRICKELL CONDO
Built 2017
$1,325,000

88 SW 7th Street #2411

Miami FL, 33130
$1,325,000
-4.61%
2 beds
3 Baths
1,264 SF
$1,048/SF
399
RISE CONDO
Built 2016
$1,325,000

800 SE 3rd Ter

Pompano Beach FL, 33060
$1,325,000
-11.61%
3 beds
3 Baths
1,564 SF
$847/SF
166
CYPRESS HARBOR 5TH SEC
Built 1961
$1,324,999

23 Marden Drive

Ormond Beach FL, 32176
$1,324,999
-1.85%
2 beds
3 Baths
2,174 SF
$609/SF
241
Verona Oceanside
Built 2025
$1,320,000

9401 Collins Ave #801

Surfside FL, 33154
$1,320,000
0%
2 beds
2 Baths
1,246 SF
$1,059/SF
215
Azure Condominium
Built 2005