fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 4801 to 4816 of 27274 Properties.

DOM
 
$1,299,300

19303 SW 132nd Path

Miami FL, 33177
$1,299,300
0%
4 beds
3 Baths
2,412 SF
$539/SF
47
CAPLE FARMS SOUTH
Built 2021
$1,299,000

601 NE 27th St #PH1904

Miami FL, 33137
$1,299,000
-0.08%
2 beds
2 Baths
1,369 SF
$949/SF
676
THE CRIMSON
Built 2016
$1,299,000

88 SW 7th St #3910

Miami FL, 33130
$1,299,000
0%
2 beds
3 Baths
1,401 SF
$927/SF
211
Rise Brickell City Center
Built 2016
$1,299,000

17111 Biscayne Blvd #1104

North Miami Beach FL, 33160
$1,299,000
0%
2 beds
3 Baths
1,801 SF
$721/SF
163
Marina Palms Residences
Built 2017
$1,299,000

300 Sunny Isles Blvd #4-1104

Sunny Isles Beach FL, 33160
$1,299,000
0%
2 beds
3 Baths
1,541 SF
$843/SF
86
PARQUE TOWERS CONDO
Built 2019
$1,299,000

465 Brickell Ave #4505

Miami FL, 33131
$1,299,000
-1.59%
2 beds
2 Baths
1,313 SF
$989/SF
316
ICON BRICKELL
Built 2008
$1,299,000

325 SW 16th St #A

Fort Lauderdale FL, 33315
$1,299,000
-3.78%
4 beds
4 Baths
2,454 SF
$529/SF
96
325
Built 2024
$1,299,000

2301 Collins Ave #802

Miami Beach FL, 33139
$1,299,000
-3.78%
1 beds
1 Baths
880 SF
$1,476/SF
72
Roney
Built 1926
$1,299,000

650 West Ave #908

Miami Beach FL, 33139
$1,299,000
-5.53%
3 beds
2 Baths
1,324 SF
$981/SF
74
The Floridian Condo
Built 1997
$1,299,000

398 NE 5th St #1617

Miami FL, 33132
$1,299,000
0%
3 beds
3 Baths
1,040 SF
$1,249/SF
123
The Elser
Built 2025
$1,299,000

223 NW 51st St

Miami FL, 33127
$1,299,000
0%
3 beds
3 Baths
1,723 SF
$754/SF
120
RAILWAY SHOPS ADDN 2ND AM
Built 2025
$1,299,000

820 Lorca St

Coral Gables FL, 33134
$1,299,000
0%
3 beds
2 Baths
1,509 SF
$861/SF
255
CORAL GABLES GRANADA SEC
Built 1925
$1,299,000

159 NE 6th St #2816

Miami FL, 33132
$1,299,000
-18.04%
3 beds
3 Baths
1,230 SF
$1,056/SF
197
Gale / Natiivo
Built 2024
$1,299,000

25900 SW 182nd Ave

Homestead FL, 33031
$1,299,000
0%
4 beds
3 Baths
2,435 SF
$533/SF
85
N/A
Built 1947
$1,299,000

1255 Jackson St

Hollywood FL, 33019
$1,299,000
-13.34%
4 beds
3 Baths
2,304 SF
$564/SF
228
HOLLYWOOD LAKES SECTION
Built 1931
$1,299,000

17001 Collins Ave #1002

Sunny Isles Beach FL, 33160
$1,299,000
-5.87%
1 beds
2 Baths
1,110 SF
$1,170/SF
319
JADE BEACH CONDO
Built 2008