SEARCH LISTINGS
Showing 4833 to 4848 of 27271 Properties.
DOM
 
4211 NE 27th Ave
Lighthouse Point FL, 33064
$1,299,000
0%
4 beds
3 Baths
2,091 SF
$621/SF
3
VENETIAN ISLES 3RD SEC
Built 1967
2893 Oakbrook Dr
Weston FL, 33332
$1,299,000
-1.96%
4 beds
4 Baths
2,874 SF
$452/SF
145
SECTOR 7 SOUTH
Built 1996
330 Sunny Isles Blvd #5-1506
Sunny Isles Beach FL, 33160
$1,298,000
-3.71%
2 beds
3 Baths
1,524 SF
$852/SF
67
Parque Towers
Built 2019
159 NE 6th St #2915
Miami FL, 33132
$1,298,000
0%
3 beds
3 Baths
1,373 SF
$945/SF
32
Natiivo
Built 2024
220 NE 105th St
Miami Shores FL, 33138
$1,298,000
-12.3%
3 beds
2 Baths
1,951 SF
$665/SF
329
CHARMING Mia Shores
Built 1960
626 Coral Way #503
Coral Gables FL, 33134
$1,296,954
0%
3 beds
2 Baths
1,531 SF
$847/SF
61
Gables On The Green
Built 2002
5861 NW 109th Ct
Doral FL, 33178
$1,296,000
0%
4 beds
4 Baths
2,480 SF
$523/SF
32
DORAL ISLES-ANTILLES
Built 1997
9580 MAGNUS TERRACE
Parkland FL, 33076
$1,295,290
1.99%
5 beds
5 Baths
3,283 SF
$395/SF
263
Parkland Royale
Built 2025
18683 Collins Ave #1907
Sunny Isles Beach FL, 33160
$1,295,000
2.37%
2 beds
3 Baths
1,497 SF
$865/SF
728
MARENAS RESORT
Built 2005
4111 S Ocean Dr #3002
Hollywood FL, 33019
$1,295,000
0%
2 beds
2 Baths
1,145 SF
$1,131/SF
115
lyfe
Built 2018
1409 Bird Rd
Coral Gables FL, 33146
$1,295,000
-5.82%
3 beds
2 Baths
1,650 SF
$785/SF
166
CORAL GABLES COUNTRY CLUB
Built 1960
18201 Collins Ave #3407
Sunny Isles Beach FL, 33160
$1,295,000
0%
2 beds
3 Baths
1,577 SF
$821/SF
96
TRUMP ROYALE CONDO
Built 2008
480 NE 31 St #2607
Miami FL, 33137
$1,295,000
-18.81%
3 beds
3 Baths
1,649 SF
$785/SF
363
GRAN PARAISO
Built 2019
3350 SW 27th Ave #1503
Coconut Grove FL, 33133
$1,295,000
-3.65%
1 beds
2 Baths
896 SF
$1,445/SF
220
RITZ CARLTON
Built 2002
18201 Collins Ave #1701
Sunny Isles Beach FL, 33160
$1,295,000
0%
2 beds
3 Baths
1,649 SF
$785/SF
25
Trump Royale
Built 2008
21330 NE 25th Ct
Miami FL, 33180
$1,295,000
-5.82%
3 beds
2 Baths
2,669 SF
$485/SF
57
SUNSWEPT ISLE
Built 1958