fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 4849 to 4864 of 27271 Properties.

DOM
 
$1,295,000

1960 SW 51st Ter

Plantation FL, 33317
$1,295,000
0%
7 beds
4 Baths
3,383 SF
$383/SF
17
PLANTATION HARBOR FOURTH
Built 1981
$1,295,000

9901 W Bay Harbor Dr #402

Bay Harbor Islands FL, 33154
$1,295,000
-15.08%
2 beds
2 Baths
1,236 SF
$1,048/SF
229
Alana Bay Harbor Islands
Built 2024
$1,295,000

14211 SW 31st St

Miami FL, 33175
$1,295,000
0%
4 beds
3 Baths
2,101 SF
$616/SF
10
LISARDO SUB
Built 1992
$1,295,000

400 Sunny Isles Blvd #1416

Sunny Isles Beach FL, 33160
$1,295,000
0%
2 beds
3 Baths
1,553 SF
$834/SF
31
400 SUNNY ISLES
Built 2015
$1,295,000

2851 SW 33rd Ct #2851

Miami FL, 33133
$1,295,000
0%
3 beds
4 Baths
1,981 SF
$654/SF
101
Pomelo Park
Built 2022
$1,295,000

580 72nd street #808

Miami Beach FL, 33141
$1,295,000
-7.37%
2 beds
2 Baths
n/a
n/a
103
72 Park condo
Built 2025
$1,295,000

21360 SW 236th St

Homestead FL, 33031
$1,295,000
-7.17%
4 beds
4 Baths
3,194 SF
$405/SF
134
Bonzaza/Bonza­na Ranch Est
Built 1993
$1,295,000

2385 SW 22nd Ter

Miami FL, 33145
$1,295,000
-3.72%
4 beds
3 Baths
1,779 SF
$728/SF
82
SILVER BLUFF ESTS-SEC A
Built 1950
$1,295,000

333 Las Olas Way #3006

Fort Lauderdale FL, 33301
$1,295,000
0%
2 beds
3 Baths
1,869 SF
$693/SF
112
Las Olas River House
Built 2005
$1,295,000

333 Las Olas Way #1207

Fort Lauderdale FL, 33301
$1,295,000
0%
2 beds
3 Baths
1,522 SF
$851/SF
242
Las Olas River House
Built 2004
$1,295,000

1800 N Victoria Park Rd

Fort Lauderdale FL, 33305
$1,295,000
0%
4 beds
3 Baths
1,846 SF
$702/SF
15
NORTH RIDGE
Built 1952
$1,295,000

17111 Biscayne Blvd #1705

North Miami Beach FL, 33160
$1,295,000
0%
2 beds
3 Baths
1,817 SF
$713/SF
6
Marina Palms
Built 2017
$1,295,000

151 Crandon Blvd #626

Key Biscayne FL, 33149
$1,295,000
-2.63%
2 beds
2 Baths
1,532 SF
$845/SF
96
Key Colony
Built 1980
$1,295,000

17421 SW 300th St

Homestead FL, 33030
$1,295,000
0%
4 beds
3 Baths
2,826 SF
$458/SF
23
Redlands
Built 1964
$1,295,000

8290 N Bayshore Dr

Miami FL, 33138
$1,295,000
-7.17%
3 beds
2 Baths
1,570 SF
$825/SF
289
EAST SHORE CREST SEC 2
Built 1957
$1,295,000

801 Brickell Key Blvd #1503

Miami FL, 33131
$1,295,000
0%
3 beds
3 Baths
1,659 SF
$781/SF
12
COURTS BRICKELL KEY CONDO
Built 2002