fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 4817 to 4832 of 27274 Properties.

DOM
 
$1,299,000

4401 Collins Ave #1015

Miami Beach FL, 33140
$1,299,000
-10.41%
1 beds
2 Baths
1,066 SF
$1,219/SF
417
FONTAINEBLEAU II CONDO
Built 2005
$1,299,000

9220 SW 94th Pl

Miami FL, 33176
$1,299,000
-7.15%
4 beds
4 Baths
2,402 SF
$541/SF
163
CHERRY GROVE PART 6
Built 1969
$1,299,000

7950 SW 161st St

Palmetto Bay FL, 33157
$1,299,000
-1.96%
3 beds
2 Baths
2,358 SF
$551/SF
101
GARDEN GROVES
Built 1961
$1,299,000

21015 NE 19th Ct

Miami FL, 33179
$1,299,000
0%
3 beds
2 Baths
1,631 SF
$796/SF
11
HIGHLAND GARDENS
Built 1971
$1,299,000

1800 Miami Springs Ave

Miami Springs FL, 33166
$1,299,000
-10.41%
4 beds
3 Baths
3,160 SF
$411/SF
58
FLA FRUIT LAND COS SUB
Built 1977
$1,299,000

12425 SW 91st Ave

Miami FL, 33176
$1,299,000
0%
4 beds
3 Baths
2,081 SF
$624/SF
10
RANCHERO MANORS 2ND ADDN
Built 1959
$1,299,000

21295 SW 376th St

Homestead FL, 33034
$1,299,000
-3.78%
4 beds
4 Baths
3,291 SF
$395/SF
131
N/A
Built 1993
$1,299,000

455 NE 39th St #205

Miami FL, 33137
$1,299,000
0%
2 beds
2 Baths
1,645 SF
$790/SF
40
ONE BAY CONDO
Built 2018
$1,299,000

8265 SW 149th Dr

Palmetto Bay FL, 33158
$1,299,000
-3.78%
3 beds
2 Baths
1,890 SF
$687/SF
155
MANGOWOOD
Built 1959
$1,299,000

10124 SW 130th Ter

Miami FL, 33176
$1,299,000
0%
4 beds
3 Baths
2,516 SF
$516/SF
25
WOODS OF PINE ESTATES
Built 1976
$1,299,000

3135 Gifford Ln #C

Miami FL, 33133
$1,299,000
0%
3 beds
3 Baths
1,373 SF
$946/SF
40
GROVE WALK TOWNHOMES COND
Built 1994
$1,299,000

8611 SW 82nd Ter

Miami FL, 33143
$1,299,000
0%
4 beds
3 Baths
2,157 SF
$602/SF
32
DADELAND PARK SUB
Built 1991
$1,299,000

3001 S Ocean Dr #1611

Hollywood FL, 33019
$1,299,000
0%
3 beds
3 Baths
2,465 SF
$527/SF
11
RESIDENCES ON HOLLYWOOD
Built 1966
$1,299,000

10 Aragon Ave #1216

Coral Gables FL, 33134
$1,299,000
-3.78%
3 beds
2 Baths
1,654 SF
$785/SF
97
TEN ARAGON CONDOMINIUM
Built 2004
$1,299,000

2000 Island Blvd #2409

Aventura FL, 33160
$1,299,000
-7.15%
3 beds
3 Baths
2,630 SF
$494/SF
309
2000 ISL BLVD
Built 1995
$1,299,000

7000 Island Blvd #1701

Aventura FL, 33160
$1,299,000
-7.15%
2 beds
3 Baths
2,070 SF
$628/SF
165
WILLIAMS ISLAND
Built 1998