fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 4785 to 4800 of 27274 Properties.

DOM
 
$1,300,000

3000 N Ocean Dr #20A

Riviera Beach FL, 33404
$1,300,000
0%
2 beds
2 Baths
1,488 SF
$874/SF
506
TIARA CONDOMINIUM
Built 1977
$1,300,000

88 SW 7th St #904

Miami FL, 33130
$1,300,000
0%
3 beds
3 Baths
1,771 SF
$734/SF
47
Rise
Built 2016
$1,300,000

16137 SW 154th Ct

Miami FL, 33187
$1,300,000
0%
4 beds
4 Baths
3,439 SF
$378/SF
117
KARINA ESTATES
Built 1999
$1,300,000

1055 NE 144th St

North Miami FL, 33161
$1,300,000
0%
3 beds
3 Baths
1,597 SF
$814/SF
38
SUNNY ACRES
Built 1949
$1,300,000

4248 SW 185th Ave

Miramar FL, 33029
$1,300,000
-18.24%
7 beds
5 Baths
3,796 SF
$342/SF
214
SUNSET LAKES PLAT TWO
Built 2004
$1,299,999

717 NE 73rd St

Miami FL, 33138
$1,299,999
-7.14%
3 beds
2 Baths
1,541 SF
$844/SF
102
BELLE MEADE OF MIA SEC 1
Built 1936
$1,299,999

9751 Lakeview Ln

Parkland FL, 33076
$1,299,999
0%
4 beds
3 Baths
2,972 SF
$437/SF
16
DEBUYS PLAT
Built 2014
$1,299,999

16101 NW 79th Ct

Miami Lakes FL, 33016
$1,299,999
-90%
5 beds
5 Baths
3,232 SF
$402/SF
12
SILVERCREST LAKE ESTATES
Built 2000
$1,299,999

700 NE 26th Ter #2805

Miami FL, 33137
$1,299,999
1.96%
2 beds
2 Baths
955 SF
$1,361/SF
42
Missoni Baia
Built 2023
$1,299,999

16214 NW 82nd Pl

Miami Lakes FL, 33016
$1,299,999
0%
5 beds
6 Baths
4,269 SF
$305/SF
10
6TH ADDN TO ROYAL OAKS
Built 1989
$1,299,990

1400 SW 12th Ct

Fort Lauderdale FL, 33312
$1,299,990
-5.46%
4 beds
3 Baths
3,003 SF
$433/SF
88
SOUTH FORK ESTATES
Built 1970
$1,299,990

29215 SW 167th Ct

Homestead FL, 33030
$1,299,990
0%
6 beds
5 Baths
3,644 SF
$357/SF
28
RAMBO
Built 2023
$1,299,900

608 SW 16th Ct

Fort Lauderdale FL, 33315
$1,299,900
-5.12%
4 beds
4 Baths
2,527 SF
$514/SF
88
N/A
Built 2026
$1,299,900

11901 NW 25th St

Plantation FL, 33323
$1,299,900
0%
3 beds
2 Baths
2,248 SF
$578/SF
3
B C J PLAT
Built 1975
$1,299,900

11284 3rd Avenue Ocean

Marathon FL, 33050
$1,299,900
0%
3 beds
2 Baths
1,152 SF
$1,128/SF
38
LITTLE VENICE
Built 2020
$1,299,500

12025 SW 83rd Pl

Miami FL, 33156
$1,299,500
0%
4 beds
3 Baths
2,404 SF
$541/SF
4
CENTRIS
Built 2023