fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 4881 to 4896 of 27271 Properties.

DOM
 
$1,290,000

1623 Blue Jay Cir

Weston FL, 33327
$1,290,000
0%
5 beds
4 Baths
3,051 SF
$423/SF
79
Savanna
Built 2001
$1,290,000

17550 Collins Ave #1204

Sunny Isles Beach FL, 33160
$1,290,000
-7.19%
2 beds
3 Baths
1,382 SF
$933/SF
165
AURORA
Built 2023
$1,290,000

151 Crandon Blvd #320

Key Biscayne FL, 33149
$1,290,000
0%
2 beds
2 Baths
1,488 SF
$867/SF
51
THE EMERALD BAY
Built 1980
$1,290,000

8925 NW 99th Ave

Doral FL, 33178
$1,290,000
0%
4 beds
4 Baths
3,128 SF
$412/SF
5
Grand Bay
Built 2013
$1,290,000

421 Meridian Ave #15

Miami Beach FL, 33139
$1,290,000
-11.03%
2 beds
2 Baths
1,013 SF
$1,273/SF
332
Meridian 5 Condo
Built 2011
$1,290,000

500 NW 43rd St

Miami FL, 33127
$1,290,000
0%
3 beds
2 Baths
1,320 SF
$977/SF
30
BAY VISTA PARK AMD PL
Built 1939
$1,290,000

10275 Collins Ave #634

Bal Harbour FL, 33154
$1,290,000
-0.77%
2 beds
2 Baths
1,056 SF
$1,222/SF
313
Harbour House
Built 1964
$1,289,900

1942 SW 145th Ave

Miami FL, 33175
$1,289,900
0%
5 beds
4 Baths
3,194 SF
$404/SF
31
BERMAELA ESTATES
Built 2020
$1,289,000

Palmetto Bay FL, 33157
$1,289,000
0%
4 beds
3 Baths
2,116 SF
$609/SF
76
GARDEN GROVES
Built 1963
$1,289,000

3525 Day Ave

Miami FL, 33133
$1,289,000
0%
3 beds
3 Baths
1,260 SF
$1,023/SF
60
Carters Add Coconut Grove
Built 2021
$1,289,000

10910 NE 9th Ct

Biscayne Park FL, 33161
$1,289,000
-1.98%
4 beds
2 Baths
1,638 SF
$787/SF
60
BERNA GILDA ADDN
Built 1953
$1,289,000

900 Brickell Key Blvd #2405

Miami FL, 33131
$1,289,000
0%
2 beds
3 Baths
1,326 SF
$972/SF
96
ASIA CONDO
Built 2008
$1,289,000

16275 Collins Ave #1604

Sunny Isles Beach FL, 33160
$1,289,000
0%
2 beds
3 Baths
1,342 SF
$961/SF
82
Sayan Condo
Built 2007
$1,289,000

11759 Paradise Cove Ln

Wellington FL, 33449
$1,289,000
-5.22%
6 beds
4 Baths
4,319 SF
$298/SF
236
ISLES AT WELLINGTON 4
Built 2002
$1,287,000

101 Diplomat Parkway #1211

Hallandale Beach FL, 33009
$1,287,000
0%
2 beds
3 Baths
1,438 SF
$895/SF
81
mondrian residences
Built 2022
$1,285,000

1830 S Ocean Dr #4711

Hallandale Beach FL, 33009
$1,285,000
0%
3 beds
2 Baths
1,554 SF
$827/SF
571
BEACH CLUB
Built 2006