SEARCH LISTINGS
Showing 4961 to 4976 of 27275 Properties.
DOM
 
2810 SW 114th Ave
Miami FL, 33165
$1,265,000
-9.45%
4 beds
4 Baths
2,275 SF
$556/SF
279
CORAL WAY ESTATES
Built 1996
3685 SW 1st Ave
Miami FL, 33145
$1,265,000
-3.8%
4 beds
3 Baths
1,588 SF
$797/SF
30
EAST SHENANDOAH
Built 1950
1121 Crandon Blvd #D903
Key Biscayne FL, 33149
$1,265,000
-1.56%
2 beds
2 Baths
1,409 SF
$898/SF
19
The Towers of Key Biscayn
Built 1971
9370 SW 82nd St
Miami FL, 33173
$1,265,000
-1.56%
4 beds
2 Baths
1,651 SF
$766/SF
40
CYPRESS COVE ESTATES SEC
Built 1965
4241 Aurora St #708
Coral Gables FL, 33146
$1,264,000
0%
1 beds
2 Baths
895 SF
$1,412/SF
88
CORA Merrick Park
Built 2027
3802 NE 207th St #1001
Aventura FL, 33180
$1,260,000
0%
3 beds
3 Baths
2,370 SF
$532/SF
33
ONE ISLAND PLACE
Built 1991
1871 Silverbell Ter
Weston FL, 33327
$1,260,000
0%
5 beds
4 Baths
2,672 SF
$472/SF
32
SECTOR 2- PARCELS 21B 22
Built 2000
13550 SW 99th Pl
Miami FL, 33176
$1,260,000
740%
3 beds
3 Baths
1,195 SF
$1,054/SF
575
CARIBBEAN ESTATES
Built 1959
9585 MAGNUS TERRACE
Parkland FL, 33076
$1,259,990
0%
4 beds
5 Baths
3,545 SF
$355/SF
9
Parkland Royale
Built 2026
9625 MAGNUS TERRACE
Parkland FL, 33076
$1,259,990
0%
4 beds
5 Baths
3,545 SF
$355/SF
9
Parkland Royale
Built 2026
9590 MAGNUS TERRACE
Parkland FL, 33076
$1,258,112
0%
5 beds
4 Baths
4,155 SF
$303/SF
9
Parkland Royale
Built 2026
9365 MAGNUS TERRACE
Parkland FL, 33076
$1,258,112
0%
5 beds
4 Baths
4,155 SF
$303/SF
9
Parkland Royale
Built 2026
5711 NE 20th Ter
Fort Lauderdale FL, 33308
$1,255,000
-3.09%
3 beds
2 Baths
1,663 SF
$755/SF
81
COLONIAL RIDGE
Built 1969
1500 Ocean Dr #1109
Miami Beach FL, 33139
$1,250,000
0%
1 beds
2 Baths
940 SF
$1,330/SF
204
1500 OCEAN DRIVE CONDO
Built 1998
19500 Turnberry Way #7D
Aventura FL, 33180
$1,250,000
0%
4 beds
4 Baths
2,360 SF
$530/SF
165
MARINA TOWER
Built 1982
1000 Brickell Plz #3211
Miami FL, 33131
$1,250,000
0%
1 beds
2 Baths
826 SF
$1,513/SF
165
BRICKELL FLATIRON CONDO
Built 2019