fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 5025 to 5040 of 27274 Properties.

DOM
 
$1,250,000

1330 West Ave #3014

Miami Beach FL, 33139
$1,250,000
0%
2 beds
2 Baths
1,262 SF
$990/SF
127
The Waverly
Built 2001
$1,250,000

7802 N 130th Ave N

West Palm Beach FL, 33412
$1,250,000
-5.3%
4 beds
3 Baths
3,477 SF
$360/SF
92
The Acreage
Built 2003
$1,250,000

#4107

Miami FL, 33131
$1,250,000
0%
2 beds
2 Baths
1,290 SF
$969/SF
149
ICON BRICKELL
Built 2008
$1,250,000

2000 Towerside Ter #PH2

Miami FL, 33138
$1,250,000
0%
3 beds
3 Baths
1,913 SF
$653/SF
59
towers of Quayside
Built 1981
$1,250,000

141 Crandon Blvd #237

Key Biscayne FL, 33149
$1,250,000
0%
3 beds
2 Baths
1,600 SF
$781/SF
9
KEY COLONY BOTANICA
Built 1981
$1,250,000

10435 SW 92nd St

Miami FL, 33176
$1,250,000
0%
4 beds
2 Baths
2,097 SF
$596/SF
8
KENDALE SEC 1
Built 1965
$1,250,000

830 NE 72nd St

Miami FL, 33138
$1,250,000
0%
2 beds
2 Baths
1,053 SF
$1,187/SF
12
WASHINGTON PLACE
Built 1952
$1,250,000

18841 SW 74th Ct

Cutler Bay FL, 33157
$1,250,000
0%
6 beds
5 Baths
4,717 SF
$265/SF
15
CUTLER CAY
Built 2007
$1,250,000

1150 102nd St #703

Bay Harbor Islands FL, 33154
$1,250,000
0%
2 beds
3 Baths
1,341 SF
$932/SF
260
LE JARDIN HOUSE
Built 2019
$1,250,000

4207 W Whitewater Ave

Weston FL, 33332
$1,250,000
900%
5 beds
4 Baths
3,144 SF
$398/SF
11
ISLES AT WESTON
Built 2005
$1,250,000

#905

North Miami Beach FL, 33160
$1,250,000
0%
2 beds
3 Baths
1,718 SF
$728/SF
10
Marina Palms
Built 2015
$1,250,000

2431 SW 124 AVE

Miami FL, 33175
$1,250,000
-10.39%
4 beds
3 Baths
2,079 SF
$601/SF
116
AMEND PLAT OF INTL GARDEN
Built 1975
$1,250,000

1727 SW 11th Ter

Miami FL, 33135
$1,250,000
-7.06%
4 beds
4 Baths
3,035 SF
$412/SF
75
SHENANDOAH
Built 1935
$1,250,000

9420 Sea Turtle Ln

Plantation FL, 33324
$1,250,000
-3.85%
5 beds
3 Baths
3,496 SF
$358/SF
54
JACARANDA COUNTRY CLUB WE
Built 1977
$1,250,000

900 Biscayne Blvd #3709

Miami FL, 33132
$1,250,000
0%
3 beds
3 Baths
1,579 SF
$792/SF
4
900 BISCAYNE BAY
Built 2008
$1,250,000

2301 Collins Ave #303

Miami Beach FL, 33139
$1,250,000
0%
1 beds
2 Baths
960 SF
$1,302/SF
82
RONEY PALACE CONDO
Built 1926