fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 5073 to 5088 of 27275 Properties.

DOM
 
$1,249,000

88 SW 7th St #2011

Miami FL, 33130
$1,249,000
0%
2 beds
3 Baths
1,264 SF
$988/SF
2
Rise Brickell City Center
Built 2016
$1,249,000

8146 N Savannah Cir

Davie FL, 33328
$1,249,000
0%
4 beds
3 Baths
2,479 SF
$504/SF
2
ROLLING HILLS GOLF & TENN
Built 2000
$1,248,000

300 Sunny Isles Blvd #2103

Sunny Isles Beach FL, 33160
$1,248,000
-3.63%
2 beds
3 Baths
1,524 SF
$819/SF
662
PARQUE TOWERS CONDO
Built 2019
$1,248,000

11801 NE 11th Ave

Biscayne Park FL, 33161
$1,248,000
0%
4 beds
2 Baths
2,124 SF
$588/SF
64
BISCAYNE Park
Built 1937
$1,245,000

79 SW 12th St #4012-S

Miami FL, 33130
$1,245,000
0%
3 beds
3 Baths
1,800 SF
$692/SF
193
AXIS ON BRICKELL
Built 2008
$1,245,000

3470 E Coast Ave #H1201

Miami FL, 33137
$1,245,000
-3.86%
3 beds
3 Baths
1,577 SF
$789/SF
362
Two Midtown
Built 2007
$1,245,000

3370 HIDDEN BAY DR #2210

Aventura FL, 33180
$1,245,000
0%
3 beds
3 Baths
1,870 SF
$666/SF
54
HIDDEN BAY CONDO
Built 2000
$1,245,000

2200 S Ocean Ln #1902

Fort Lauderdale FL, 33316
$1,245,000
-19.68%
2 beds
2 Baths
2,003 SF
$622/SF
232
POINT OF AMERICAS
Built 1971
$1,245,000

809 Angelo Ave

Coral Gables FL, 33134
$1,245,000
0%
3 beds
2 Baths
1,422 SF
$876/SF
54
CORTEZ PLACE
Built 1958
$1,245,000

744 NE 16th Ave

Fort Lauderdale FL, 33304
$1,245,000
-12.63%
4 beds
3 Baths
1,649 SF
$755/SF
228
VICTORIA PARK
Built 1946
$1,245,000

6933 NW 104th Ct

Doral FL, 33178
$1,245,000
0%
4 beds
4 Baths
2,878 SF
$433/SF
162
VINTAGE ESTATES
Built 2014
$1,245,000

495 Brickell Ave #2902

Miami FL, 33131
$1,245,000
99579.74%
2 beds
2 Baths
1,654 SF
$753/SF
4
Icon Brickell
Built 2009
$1,244,800

555 NW South River Drive #630

Miami FL, 33136
$1,244,800
0%
2 beds
2 Baths
800 SF
$1,556/SF
26
Vista Harbor Residences
Built 2026
$1,244,000

1830 S Ocean Dr #4708

Hallandale Beach FL, 33009
$1,244,000
0%
2 beds
2 Baths
1,458 SF
$853/SF
92
BEACH CLUB TWO CONDO
Built 2007
$1,242,000

16001 Collins Ave #1705

Sunny Isles Beach FL, 33160
$1,242,000
0%
2 beds
2 Baths
1,435 SF
$866/SF
1467
Trump Tower One
Built 2008
$1,240,000

650 West Ave #1408

Miami Beach FL, 33139
$1,240,000
-4.62%
3 beds
2 Baths
1,191 SF
$1,041/SF
282
The Floridian Condo
Built 1997