fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 5105 to 5120 of 27275 Properties.

DOM
 
$1,229,000

5550 SW 4th St

Miami FL, 33134
$1,229,000
0%
4 beds
2 Baths
1,975 SF
$622/SF
30
EL CAMINO PARK
Built 2026
$1,227,000

7327 Sabal Dr

Miami Lakes FL, 33014
$1,227,000
0%
3 beds
2 Baths
1,868 SF
$657/SF
51
MIAMI LAKES SEC 7
Built 1968
$1,225,000

1872 SE Colony Way

Jupiter FL, 33478
$1,225,000
-3.92%
4 beds
4 Baths
3,230 SF
$379/SF
73
THE LINKS
Built 1982
$1,225,000

1420 Brickell Bay Dr #1003A

Miami FL, 33131
$1,225,000
0%
3 beds
2 Baths
1,433 SF
$855/SF
47
BAYSHORE PLACE CONDO
Built 1973
$1,225,000

15331 Turnbull Dr

Miami Lakes FL, 33014
$1,225,000
0%
4 beds
3 Baths
1,936 SF
$633/SF
11
MIAMI LAKES EAGLE NEST SE
Built 1977
$1,225,000

1209 Mariana Ave

Coral Gables FL, 33134
$1,225,000
-2%
2 beds
1 Baths
1,531 SF
$800/SF
53
CORAL GABLES GRANADA SEC
Built 1925
$1,225,000

7930 East Dr #1806

North Bay Village FL, 33141
$1,225,000
-3.92%
2 beds
3 Baths
1,575 SF
$778/SF
135
ELOQUENCE ON THE BAY COND
Built 2009
$1,225,000

465 Brickell Ave #5102

Miami FL, 33131
$1,225,000
-2.39%
2 beds
2 Baths
1,269 SF
$965/SF
95
Icon on Brickell
Built 2008
$1,225,000

2667 Palmer Pl

Weston FL, 33332
$1,225,000
-6.49%
4 beds
3 Baths
2,794 SF
$438/SF
145
SECTOR 7 SOUTH-PARCEL 1
Built 1993
$1,224,300

18991 SW 32nd St

Miramar FL, 33029
$1,224,300
-4.3%
6 beds
5 Baths
3,766 SF
$325/SF
264
SUNSET LAKES PLAT ONE
Built 2001
$1,220,886

3319 N Ocean Drive #609

Hollywood FL, 33019
$1,220,886
-8%
2 beds
3 Baths
986 SF
$1,238/SF
109
Eturna Residences
Built 2026
$1,220,000

900 Brickell Key Blvd #2005

Miami FL, 33131
$1,220,000
-12.23%
2 beds
3 Baths
1,326 SF
$920/SF
298
Asia Condo
Built 2008
$1,220,000

2051 SE 3rd St #406

Deerfield Beach FL, 33441
$1,220,000
-7.58%
3 beds
3 Baths
2,056 SF
$593/SF
87
OCEAN PLAZA
Built 2004
$1,220,000

1653 Winterberry Ln

Weston FL, 33327
$1,220,000
-2.4%
5 beds
4 Baths
2,672 SF
$457/SF
51
SECTOR 2- PARCELS 21B 22
Built 2001
$1,220,000

6301 Collins Ave #3006

Miami Beach FL, 33141
$1,220,000
0%
2 beds
2 Baths
1,220 SF
$1,000/SF
25
La Gorce Palace
Built 1996
$1,219,900

13351 SW 190th St

Miami FL, 33177
$1,219,900
-2.4%
3 beds
3 Baths
2,137 SF
$571/SF
71
VALENCIA ACRES
Built 2022