fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 5137 to 5152 of 27268 Properties.

DOM
 
$1,200,000

1000 Brickell Plz #3207

Miami FL, 33131
$1,200,000
0%
1 beds
2 Baths
1,037 SF
$1,157/SF
173
BRICKELL FLATIRON CONDO
Built 2019
$1,200,000

728 Newark St

West Palm Beach FL, 33401
$1,200,000
0%
2 beds
2 Baths
1,054 SF
$1,139/SF
225
GRANDVIEW HEIGHTS
Built 1940
$1,200,000

Rocha La Serena

FL,
$1,200,000
0%
5 beds
5 Baths
n/a
n/a
164
Rocha, La Serena. Uruguay
Built 2020
$1,200,000

947 NE 149th St

Miami FL, 33161
$1,200,000
9.09%
4 beds
5 Baths
1,442 SF
$832/SF
197
CLARIDGE HOUSE ASSOCIATES
Built 1939
$1,200,000

10610 SW 146th Ave

Miami FL, 33186
$1,200,000
0%
4 beds
2 Baths
2,618 SF
$458/SF
247
PEMI SUB
Built 1983
$1,200,000

3101 S Ocean Dr #1003

Hollywood FL, 33019
$1,200,000
0%
2 beds
3 Baths
1,733 SF
$692/SF
387
Ocean Palms Condo
Built 2005
$1,200,000

200 Biscayne Boulevard Way #3603

Miami FL, 33131
$1,200,000
0%
2 beds
3 Baths
1,255 SF
$956/SF
125
Epic
Built 2008
$1,200,000

18750 SW 207th Ave

Miami FL, 33187
$1,200,000
9.09%
4 beds
3 Baths
3,071 SF
$391/SF
197
REDLANDS
Built 1982
$1,200,000

1901 NW 51st Ter

Miami FL, 33142
$1,200,000
84.9%
3 beds
2 Baths
n/a
n/a
156
NON APPLICABLE
Built 2025
$1,200,000

3700 Island Blvd #C206

Aventura FL, 33160
$1,200,000
0%
3 beds
2 Baths
1,945 SF
$617/SF
291
Williams Island
Built 1989
$1,200,000

4250 NW 83rd Ave

Doral FL, 33166
$1,200,000
-20%
3 beds
4 Baths
2,366 SF
$507/SF
129
URBANA DOWNTOWN DORAL
Built 2023
$1,200,000

94825 Overseas Highway

Key Largo FL, 33037
$1,200,000
0%
3 beds
3 Baths
1,716 SF
$699/SF
102
KEY LARGO OCEAN RESORT CO
Built 2021
$1,200,000

17301 Biscayne Blvd #305

North Miami Beach FL, 33160
$1,200,000
0%
2 beds
3 Baths
1,682 SF
$713/SF
88
MARINA PALMS RESIDENCES N
Built 2015
$1,200,000

300 Sunny Isles Blvd #4-1206

Sunny Isles Beach FL, 33160
$1,200,000
0%
2 beds
3 Baths
1,524 SF
$787/SF
86
PARQUE TOWERS
Built 2019
$1,200,000

15750 SW 216th St

Miami FL, 33170
$1,200,000
0%
4 beds
3 Baths
2,508 SF
$478/SF
85
ROSE ESTATES
Built 1976
$1,200,000

10090 Bay Harbor Ter #10090

Bay Harbor Islands FL, 33154
$1,200,000
0%
3 beds
4 Baths
1,680 SF
$714/SF
219
Bay Harbor Townhouses
Built 1980