fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 5185 to 5200 of 27268 Properties.

DOM
 
$1,200,000

13218 SW 189th Ter

Miami FL, 33177
$1,200,000
0%
4 beds
3 Baths
2,412 SF
$498/SF
33
TREGOR ESTATES II
Built 2025
$1,200,000

4214 Gulfstream PKWY

Cape Coral FL, 33993
$1,200,000
0%
3 beds
3 Baths
2,551 SF
$470/SF
31
Cape Coral
Built 2002
$1,200,000

1100 Biscayne Blvd #3708

Miami FL, 33132
$1,200,000
0%
2 beds
3 Baths
1,647 SF
$729/SF
25
Marquis Condo
Built 2009
$1,200,000

4229 W 7th Ln

Hialeah FL, 33012
$1,200,000
0%
3 beds
2 Baths
2,978 SF
$403/SF
297
HIALEAH ESTATES
Built 1969
$1,200,000

6540 SW 25th St

Miami FL, 33155
$1,200,000
0%
4 beds
4 Baths
1,835 SF
$654/SF
32
CORAL WAY CENTER AMD
Built 1947
$1,200,000

808 BRICKELL KEY DR #1205

Miami FL, 33131
$1,200,000
0%
2 beds
3 Baths
1,540 SF
$779/SF
29
Tequetsa Two
Built 1998
$1,200,000

23825 SW 142nd Ave

Homestead FL, 33032
$1,200,000
0%
3 beds
2 Baths
2,844 SF
$422/SF
24
N/A
Built 1950
$1,200,000

#603

Aventura FL, 33180
$1,200,000
-4%
3 beds
3 Baths
1,680 SF
$714/SF
131
EASTSIDE AT AVENTURA
Built 2007
$1,200,000

3000 Island Blvd #2305

Aventura FL, 33160
$1,200,000
0%
3 beds
3 Baths
2,154 SF
$557/SF
19
WILLIAMS ISLAND
Built 1988
$1,200,000

29400 SW 179th Ave

Homestead FL, 33030
$1,200,000
0%
4 beds
2 Baths
4,053 SF
$296/SF
59
REDLAND
Built 1979
$1,200,000

11859 Sanbourn Ct

West Palm Beach FL, 33412
$1,200,000
0%
4 beds
3 Baths
2,935 SF
$409/SF
33
STONEWAL ESTATES
Built 1997
$1,200,000

2513 Lincoln St

Hollywood FL, 33020
$1,200,000
11.01%
6 beds
5 Baths
4,544 SF
$264/SF
24
HOLLYWOOD LITTLE RANCHES
Built 1958
$1,200,000

68 SE 6th St #2701

Miami FL, 33131
$1,200,000
0%
2 beds
3 Baths
1,265 SF
$949/SF
23
ReachBrickell City Center
Built 2016
$1,200,000

1830 S Ocean Dr #1708

Hallandale Beach FL, 33009
$1,200,000
-4%
2 beds
2 Baths
1,458 SF
$823/SF
459
BEACH CLUB TWO
Built 2005
$1,200,000

200 Biscayne Boulevard Way #4401

Miami FL, 33131
$1,200,000
0%
2 beds
3 Baths
1,539 SF
$780/SF
15
EPIC WEST CONDO
Built 2008
$1,200,000

520 Brickell Key Dr #A1421

Miami FL, 33131
$1,200,000
0%
3 beds
3 Baths
1,890 SF
$635/SF
331
BRICKELL KEY ONE CONDO
Built 1982