fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 5265 to 5280 of 27268 Properties.

DOM
 
$1,199,000

1010 Brickell Ave #3904

Miami FL, 33131
$1,199,000
0%
2 beds
3 Baths
1,325 SF
$905/SF
8
1010 Brickell
Built 2017
$1,199,000

16699 Collins Ave #2906

Sunny Isles Beach FL, 33160
$1,199,000
-0.08%
2 beds
3 Baths
1,637 SF
$732/SF
164
La Perla
Built 2006
$1,199,000

5241 SW 104th Ave

Miami FL, 33165
$1,199,000
0%
4 beds
5 Baths
2,749 SF
$436/SF
4
HEFTLER HOMES SEC 3
Built 1959
$1,199,000

3460 N 46th Ave

Hollywood FL, 33021
$1,199,000
0%
4 beds
2 Baths
1,919 SF
$625/SF
3
HOLLYWOOD HILLS NORTH SEC
Built 1970
$1,199,000

1760 NE 144th St

Miami FL, 33181
$1,199,000
-19.96%
5 beds
4 Baths
2,194 SF
$546/SF
88
ARCH CREEKS ESTATES
Built 1946
$1,199,000

20281 E Country Club Dr #1801

Aventura FL, 33180
$1,199,000
-20.07%
2 beds
2 Baths
1,800 SF
$666/SF
309
HAMPTONS WEST
Built 1984
$1,199,000

1104 NE 85th St

Miami FL, 33138
$1,199,000
0%
3 beds
2 Baths
1,278 SF
$938/SF
36
SHORE ACRES AMD PL
Built 1968
$1,199,000

10275 Collins Ave #806

Bal Harbour FL, 33154
$1,199,000
-4.77%
2 beds
2 Baths
1,056 SF
$1,135/SF
38
Harbour House
Built 1964
$1,199,000

2655 S Bayshore Dr #1707

Miami FL, 33133
$1,199,000
-4.08%
1 beds
1 Baths
555 SF
$2,160/SF
82
Mr. C Residences
Built 2024
$1,199,000

1150 102nd St #706

Bay Harbor Islands FL, 33154
$1,199,000
-11.19%
2 beds
3 Baths
1,202 SF
$998/SF
275
LE JARDIN HOUSE CONDO
Built 2019
$1,198,530

3319 N Ocean Drive #506

Hollywood FL, 33019
$1,198,530
-8%
1 beds
2 Baths
965 SF
$1,242/SF
109
Eturna Residences
Built 2026
$1,198,530

3319 N Ocean Drive #607

Hollywood FL, 33019
$1,198,530
-8%
1 beds
2 Baths
965 SF
$1,242/SF
109
Eturna Residences
Built 2026
$1,198,000

15901 Collins Ave #3005

Sunny Isles Beach FL, 33160
$1,198,000
0.67%
2 beds
2 Baths
1,435 SF
$835/SF
1523
TRUMP TOWER II
Built 2008
$1,198,000

88 SW 7th St #1010

Miami FL, 33130
$1,198,000
-0.17%
2 beds
3 Baths
1,370 SF
$874/SF
59
RISE CONDO
Built 2016
$1,198,000

103 Cameron Ct

Weston FL, 33326
$1,198,000
0%
5 beds
4 Baths
2,730 SF
$439/SF
11
SECTOR 4
Built 1994
$1,197,000

17301 Biscayne Blvd #1106

North Miami Beach FL, 33160
$1,197,000
0%
3 beds
4 Baths
2,158 SF
$555/SF
123
MARINA PALMS RESIDENCES
Built 2015