SEARCH LISTINGS
Showing 5297 to 5312 of 27264 Properties.
DOM
 
3530 Mystic Pointe Dr #2915
Aventura FL, 33180
$1,195,000
0%
3 beds
3 Baths
1,694 SF
$705/SF
51
Mystic Pointe
Built 1991
149 NW 97th St
Miami Shores FL, 33150
$1,195,000
0%
4 beds
4 Baths
1,145 SF
$1,044/SF
211
RESUB OF BLK 2 OF BONMAR P
Built 2025
1830 S Ocean Dr #3011
Hallandale Beach FL, 33009
$1,195,000
-2.45%
3 beds
2 Baths
1,554 SF
$769/SF
79
BEACH CLUB TWO CONDO
Built 2007
2451 Brickell Ave #17D
Miami FL, 33129
$1,195,000
-0.42%
2 beds
2 Baths
1,703 SF
$702/SF
127
Brickell Town House Cond
Built 1963
1095 Chenille Cir
Weston FL, 33327
$1,195,000
85871.22%
7 beds
4 Baths
3,122 SF
$383/SF
101
SECTOR 2-PARCELS 9 & 10
Built 2001
21050 Point Pl #2203
Aventura FL, 33180
$1,195,000
-7.72%
3 beds
3 Baths
2,690 SF
$444/SF
229
THE POINT
Built 2000
3040 NW 93rd St
Miami FL, 33147
$1,195,000
0%
9 beds
6 Baths
4,339 SF
$275/SF
17
THE TROPICS AMD
Built 1925
2982 SW 2nd St
Miami FL, 33135
$1,195,000
0%
3 beds
4 Baths
1,691 SF
$707/SF
73
Vista Townhomes of Miami
Built 2026
1854 SW 17th St
Miami FL, 33145
$1,195,000
-4.4%
3 beds
3 Baths
1,712 SF
$698/SF
218
DURNIERS SUB SEC 2
Built 1937
485 Brickell Ave #4410
Miami FL, 33131
$1,195,000
0%
2 beds
2 Baths
1,347 SF
$887/SF
108
ICON BRICKELL CONDO
Built 2009
8253 NW 47th Ln
Doral FL, 33166
$1,195,000
0%
3 beds
4 Baths
2,176 SF
$549/SF
18
DOWNTOWN DORAL SOUTH PHAS
Built 2019
45 NE 124th Ter
North Miami FL, 33161
$1,195,000
-7.72%
3 beds
3 Baths
1,926 SF
$620/SF
98
BREEZESWEPT ESTATES
Built 1957
13621 SW 103rd Ave
Miami FL, 33176
$1,195,000
-17.59%
4 beds
4 Baths
2,730 SF
$438/SF
64
MARY ANN ESTATES
Built 1972
4467 Fox Glove Ln
Weston FL, 33331
$1,195,000
0%
4 beds
3 Baths
2,536 SF
$471/SF
29
SECTORS 8 9 AND 10 PLAT
Built 1998
#1205
North Miami Beach FL, 33160
$1,195,000
0%
2 beds
3 Baths
1,718 SF
$696/SF
8
Marina Palms Residences N
Built 2015
2832 NE 34th St
Lighthouse Point FL, 33064
$1,195,000
-4.4%
3 beds
2 Baths
1,824 SF
$655/SF
146
LAKE PLACID
Built 1978