fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 5361 to 5376 of 27264 Properties.

DOM
 
$1,178,100

1170 E Hallandale Beach Blvd #909

Hallandale Beach FL, 33009
$1,178,100
0%
2 beds
2 Baths
n/a
n/a
32
Hallandale Oasis
Built 2027
$1,177,000

1850 S Ocean Dr #1808

Hallandale Beach FL, 33009
$1,177,000
-1.09%
3 beds
3 Baths
1,571 SF
$749/SF
82
BEACH CLUB CONDO 1
Built 2005
$1,176,500

1817 Taylor #1109

Hollywood FL, 33020
$1,176,500
0%
3 beds
3 Baths
n/a
n/a
264
One Hollywood Residence
Built 2028
$1,175,000

555 NE 127th Street

North Miami FL, 33161
$1,175,000
0%
4 beds
2 Baths
2,018 SF
$582/SF
208
GRIFFING BISCAYNE PK EST
Built 1948
$1,175,000

16699 Collins Ave #2107

Sunny Isles Beach FL, 33160
$1,175,000
17.5%
2 beds
2 Baths
1,423 SF
$826/SF
341
La Perla
Built 2006
$1,175,000

650 West Ave #712

Miami Beach FL, 33139
$1,175,000
0%
2 beds
2 Baths
1,147 SF
$1,024/SF
103
The Floridian
Built 1997
$1,175,000

9860 SW 140th St

Miami FL, 33176
$1,175,000
-14.55%
4 beds
3 Baths
2,051 SF
$573/SF
102
PINE MEADOWS SEC 3
Built 1960
$1,175,000

1853 Jefferson Ave #6

Miami Beach FL, 33139
$1,175,000
-6%
3 beds
4 Baths
1,430 SF
$822/SF
179
LA VALENCIA TOWNHOMES
Built 1996
$1,175,000

2543 Gulfstream Ln

Fort Lauderdale FL, 33312
$1,175,000
-4.86%
3 beds
2 Baths
1,450 SF
$810/SF
101
LAUDERDALE ISLES NO 2
Built 1956
$1,175,000

1459 Jefferson St

Hollywood FL, 33020
$1,175,000
-6%
3 beds
3 Baths
2,221 SF
$529/SF
361
HOLLYWOOD
Built 1947
$1,175,000

112 NW 53rd St

Miami FL, 33127
$1,175,000
-6%
4 beds
4 Baths
2,357 SF
$499/SF
97
RAILWAY SHOPS ADDN 2ND AM
Built 1939
$1,175,000

4441 Stone Ridge Way

Weston FL, 33331
$1,175,000
-2.08%
5 beds
4 Baths
2,775 SF
$423/SF
116
SECTORS 9 AND 10-PARCEL H
Built 2000
$1,175,000

16485 Collins Ave #1034

Sunny Isles Beach FL, 33160
$1,175,000
-0.84%
2 beds
2 Baths
1,760 SF
$668/SF
91
Oceania 3
Built 1991
$1,175,000

6735 SW 51st St

Miami FL, 33155
$1,175,000
-4.08%
3 beds
2 Baths
2,192 SF
$536/SF
115
CASA GRANDE 1ST ADDN
Built 1953
$1,175,000

3506 NE 166th St #4

North Miami Beach FL, 33160
$1,175,000
0%
3 beds
4 Baths
2,252 SF
$522/SF
45
CORNER VIEW TOWNHOMES
Built 2016
$1,175,000

7441 SW 187th St

Cutler Bay FL, 33157
$1,175,000
-2%
5 beds
4 Baths
4,717 SF
$249/SF
25
CUTLER CAY
Built 2006