fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 5441 to 5456 of 27260 Properties.

DOM
 
$1,150,000

6020 NE 18th Ter

Fort Lauderdale FL, 33308
$1,150,000
0%
4 beds
2 Baths
1,948 SF
$590/SF
95
IMPERIAL POINT 3RD SEC
Built 1973
$1,150,000

2500 SW 23rd Ter

Miami FL, 33145
$1,150,000
-4.17%
3 beds
3 Baths
1,424 SF
$808/SF
96
GILBERT SUB
Built 1953
$1,150,000

12917 SW 23rd St

Miramar FL, 33027
$1,150,000
99900%
5 beds
3 Baths
3,706 SF
$310/SF
128
POD 2 AT MONARCH LAKES
Built 2002
$1,150,000

133 NE 48th St

Miami FL, 33137
$1,150,000
-2.13%
4 beds
2 Baths
1,590 SF
$723/SF
484
SHADOWLAWN
Built 1973
$1,150,000

848 Brickell Key Dr #2602

Miami FL, 33131
$1,150,000
0%
2 beds
2 Baths
1,440 SF
$799/SF
61
Tequesta Point
Built 2001
$1,150,000

325 NE Biscayne Blvd #1923

Miami FL, 33131
$1,150,000
-1.71%
3 beds
2 Baths
1,792 SF
$642/SF
745
One Miami West Condo
Built 2005
$1,150,000

2831 S Bayshore Dr #707

Miami FL, 33133
$1,150,000
0%
1 beds
2 Baths
695 SF
$1,655/SF
68
PARK GROVE
Built 2018
$1,150,000

1 N Fort Lauderdale Beach Blvd #1606

Fort Lauderdale FL, 33304
$1,150,000
-8%
1 beds
2 Baths
995 SF
$1,156/SF
322
Ritz Carlton
Built 2007
$1,150,000

3156 SW 27th Ave #202

Miami FL, 33133
$1,150,000
0%
1 beds
2 Baths
852 SF
$1,350/SF
45
GLASSHAUS
Built 2021
$1,150,000

16745 SW 74th Ct

Palmetto Bay FL, 33157
$1,150,000
0%
4 beds
2 Baths
2,339 SF
$492/SF
44
STEWART OAKS
Built 1977
$1,150,000

4896 Corrado Ave

Ave Maria FL, 34142
$1,150,000
0%
5 beds
3 Baths
2,867 SF
$401/SF
43
Maple Ridge
Built 2021
$1,150,000

701 Brickell Key Blvd #503

Miami FL, 33131
$1,150,000
0%
3 beds
3 Baths
1,719 SF
$669/SF
33
COURVOISIER COURTS
Built 1997
$1,150,000

3721 SW 58th Ave

Miami FL, 33155
$1,150,000
-4.17%
3 beds
3 Baths
1,888 SF
$609/SF
74
CENTRAL MIAMI PT 1
Built 1953
$1,150,000

300 Sunny Isles Blvd #4-1203

Sunny Isles Beach FL, 33160
$1,150,000
0%
2 beds
3 Baths
1,524 SF
$755/SF
165
PARQUE TOWERS CONDO
Built 2019
$1,150,000

7996 Crespi Blvd

Miami Beach FL, 33141
$1,150,000
0%
5 beds
3 Baths
1,891 SF
$608/SF
30
CRESPI RESIDENCE
Built 1969
$1,150,000

155 Ocean Lane Dr #611

Key Biscayne FL, 33149
$1,150,000
0%
2 beds
2 Baths
1,260 SF
$913/SF
121
Commodore Club West
Built 1973