fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 5489 to 5504 of 27264 Properties.

DOM
 
$1,150,000

200 Sunny Isles Blvd #TH-205

Sunny Isles Beach FL, 33160
$1,150,000
0%
4 beds
4 Baths
2,472 SF
$465/SF
82
ST TROPEZ ON THE BAY II
Built 2009
$1,150,000

15860 SW 287th St

Homestead FL, 33033
$1,150,000
0%
4 beds
2 Baths
2,444 SF
$471/SF
22
BISCAYNE BEST
Built 1997
$1,150,000

11380 SW 131st St

Miami FL, 33176
$1,150,000
0%
4 beds
3 Baths
2,620 SF
$439/SF
12
PINE SHORE SEC 3
Built 1977
$1,150,000

4053 SW 8th St

Plantation FL, 33317
$1,150,000
0%
4 beds
2 Baths
2,742 SF
$419/SF
54
COUNTRY CLUB ESTATES UNIT
Built 1955
$1,150,000

3468 SW 175th Ave

Miramar FL, 33029
$1,150,000
-8.73%
4 beds
3 Baths
3,579 SF
$321/SF
58
SILVER LAKES PHASE III RE
Built 2001
$1,150,000

2100 S Ocean Ln #2308

Fort Lauderdale FL, 33316
$1,150,000
0%
2 beds
2 Baths
1,880 SF
$612/SF
3
POINT OF AMERICAS CONDO
Built 1969
$1,150,000

9601 SW 66th St

Miami FL, 33173
$1,150,000
0%
5 beds
4 Baths
2,539 SF
$453/SF
325
T M V GARDENS
Built 1972
$1,150,000

1800 S Ocean Dr #2007

Hallandale Beach FL, 33009
$1,150,000
0%
3 beds
3 Baths
1,571 SF
$732/SF
10
BEACH CLUB THREE
Built 2007
$1,150,000

7934 West Dr #1101

North Bay Village FL, 33141
$1,150,000
0%
2 beds
2 Baths
1,906 SF
$603/SF
72
SPACE 01 CONDO
Built 2006
$1,150,000

1000 Brickell Plz #4005

Miami FL, 33131
$1,150,000
0%
1 beds
2 Baths
1,022 SF
$1,125/SF
156
BRICKELL FLATIRON
Built 2019
$1,150,000

300 Sunny Isles Blvd #4-1603

Sunny Isles Beach FL, 33160
$1,150,000
0%
3 beds
3 Baths
1,524 SF
$755/SF
10
PARQUE TOWERS CONDO
Built 2019
$1,150,000

15395 SW 23rd St

Miami FL, 33185
$1,150,000
0%
5 beds
4 Baths
2,766 SF
$416/SF
9
A B AT TAMIAMI TRAIL PHAS
Built 2004
$1,149,999

1810 NE 161st St

North Miami Beach FL, 33162
$1,149,999
0%
7 beds
4 Baths
3,200 SF
$359/SF
25
FULFORD HEIGHTS
Built 1947
$1,149,999

1601 Washington St

Hollywood FL, 33020
$1,149,999
-8%
3 beds
3 Baths
2,279 SF
$505/SF
186
HOLLYWOOD
Built 1925
$1,149,777

10801 SW 123rd St

Miami FL, 33176
$1,149,777
-10.02%
4 beds
3 Baths
1,352 SF
$850/SF
300
PINE SHORE SEC 1
Built 1973
$1,149,500

523 Stonemont Dr

Weston FL, 33326
$1,149,500
-3.4%
5 beds
4 Baths
2,935 SF
$392/SF
222
SECTOR 4
Built 1993