fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 5569 to 5584 of 27276 Properties.

DOM
 
$1,125,000

3655 SW 25th St #3655

Miami FL, 33133
$1,125,000
0%
3 beds
4 Baths
2,150 SF
$523/SF
51
Villas at 25th St
Built 2019
$1,125,000

801 S Miami Ave #3304

Miami FL, 33130
$1,125,000
0%
3 beds
3 Baths
1,334 SF
$843/SF
227
SLS Lux
Built 2018
$1,124,000

9300 E Calusa Club Dr

Miami FL, 33186
$1,124,000
-10.01%
4 beds
3 Baths
n/a
n/a
65
CALUSA CLUB ESTATES
Built 1979
$1,120,000

1000 Brickell Plaza #3307

Miami FL, 33131
$1,120,000
0%
1 beds
2 Baths
1,037 SF
$1,080/SF
570
Brickell Flatiron
Built 2019
$1,120,000

#4510

Miami FL, 33132
$1,120,000
0%
3 beds
2 Baths
1,789 SF
$626/SF
100
50 Biscayne
Built 2007
$1,120,000

3700 Oak Ridge Ln

Weston FL, 33331
$1,120,000
0%
4 beds
3 Baths
2,693 SF
$416/SF
31
The Ridges/Oak Ridge
Built 1998
$1,120,000

3085 Lakewood Cir

Weston FL, 33332
$1,120,000
-6.28%
5 beds
3 Baths
2,455 SF
$456/SF
37
SECTOR 7 SOUTH -
Built 1993
$1,119,000

16863 SW 50th St

Miramar FL, 33027
$1,119,000
0%
4 beds
3 Baths
3,501 SF
$320/SF
39
RIVIERA ISLES I
Built 2001
$1,119,000

1617 NE 3rd Ct

Fort Lauderdale FL, 33301
$1,119,000
0%
3 beds
2 Baths
1,628 SF
$687/SF
3
VICTORIA PARK CORR AMEN P
Built 1931
$1,118,000

9401 Collins Ave #401

Surfside FL, 33154
$1,118,000
-4.85%
2 beds
2 Baths
1,246 SF
$897/SF
118
AZURE CONDO
Built 2005
$1,115,000

23600 SW 187th Ave

Homestead FL, 33031
$1,115,000
-14.23%
3 beds
3 Baths
2,608 SF
$428/SF
270
Redland
Built 2002
$1,113,000

1209 County Rd 78

La Belle FL, 33935
$1,113,000
-10.96%
4 beds
3 Baths
n/a
n/a
86
North Labelle
Built 1976
$1,110,000

150 Sunny Isles Blvd #TH301

Sunny Isles Beach FL, 33160
$1,110,000
-2.63%
3 beds
2 Baths
1,849 SF
$600/SF
319
St Tropez Condominium
Built 2009
$1,110,000

4346 NW 81st Ave

Doral FL, 33166
$1,110,000
-3.48%
4 beds
4 Baths
2,863 SF
$388/SF
54
DOWNTOWN DORAL SOUTH PHAS
Built 2022
$1,110,000

3281 SW 145th Ave

Miami FL, 33175
$1,110,000
-2.2%
4 beds
3 Baths
2,517 SF
$441/SF
102
ISABIANCA ESTATES
Built 2015
$1,110,000

13000 SW 136th Ter

Miami FL, 33186
$1,110,000
0%
4 beds
3 Baths
2,388 SF
$465/SF
11
TWIN LAKE SHORES EAST
Built 2002