fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 5537 to 5552 of 27276 Properties.

DOM
 
$1,140,000

400 Sunny Isles Blvd #906

Sunny Isles Beach FL, 33160
$1,140,000
-4.92%
2 beds
3 Baths
1,690 SF
$675/SF
194
400 Sunny Isles Condo
Built 2015
$1,140,000

8467 NW 110th Pl

Doral FL, 33178
$1,140,000
-3.39%
5 beds
5 Baths
3,650 SF
$312/SF
253
GALAPAGOS II
Built 2005
$1,140,000

7943 NW 111th Ct

Doral FL, 33178
$1,140,000
-4.2%
5 beds
4 Baths
3,636 SF
$314/SF
60
ISLANDS AT DORAL 1ST ADDN
Built 2006
$1,140,000

2001 Meridian Ave #309

Miami Beach FL, 33139
$1,140,000
-17.99%
2 beds
3 Baths
1,450 SF
$786/SF
409
THE MERIDIAN CONDO
Built 2005
$1,140,000

2600 Cardena St #PH4

Coral Gables FL, 33134
$1,140,000
-8.06%
3 beds
3 Baths
1,852 SF
$616/SF
50
BILTMORE COURT VILLAS
Built 1982
$1,139,500

15200 SW 84th Ave

Palmetto Bay FL, 33157
$1,139,500
-0.91%
4 beds
3 Baths
2,178 SF
$523/SF
116
SOUTHWOOD 11TH ADDN
Built 1970
$1,139,000

3101 S Ocean Dr #404

Hollywood FL, 33019
$1,139,000
0%
2 beds
3 Baths
1,733 SF
$657/SF
261
OCEAN PALMS
Built 2005
$1,137,500

633 N Crescent Dr

Hollywood FL, 33021
$1,137,500
0%
4 beds
3 Baths
2,421 SF
$470/SF
3
HOLLYWOOD HILLS
Built 1960
$1,135,000

5500 Collins Ave #304

Miami Beach FL, 33140
$1,135,000
0%
3 beds
4 Baths
2,868 SF
$396/SF
32
TOWERHOUSE CONDO
Built 1974
$1,130,000

5323 NW 109th Ct

Doral FL, 33178
$1,130,000
-3.83%
4 beds
3 Baths
2,620 SF
$431/SF
490
THE RESERVE AT DORAL
Built 2000
$1,130,000

900 Biscayne Blvd #3502

Miami FL, 33132
$1,130,000
0%
2 beds
3 Baths
1,575 SF
$717/SF
24
900 Biscayne
Built 2008
$1,130,000

15465 SW 117th St

Miami FL, 33196
$1,130,000
0%
5 beds
4 Baths
2,981 SF
$379/SF
26
CENTURY GARDENS AT TAMIAM
Built 2008
$1,129,000

2400 SW 21st Ter

Miami FL, 33145
$1,129,000
-5.84%
3 beds
3 Baths
1,687 SF
$669/SF
96
SILVER CREST
Built 1940
$1,125,000

5240 SW 106th Ave

Miami FL, 33165
$1,125,000
0%
4 beds
3 Baths
2,250 SF
$500/SF
212
HEFTLER HOMES SEC 3
Built 2026
$1,125,000

1121 Crandon Blvd #E904

Key Biscayne FL, 33149
$1,125,000
-5.86%
2 beds
2 Baths
1,409 SF
$798/SF
473
TOWERS OF KEY BISCAYNE
Built 1971
$1,125,000

465 Brickell Ave #819

Miami FL, 33131
$1,125,000
900%
2 beds
2 Baths
1,325 SF
$849/SF
436
ICONBRICKELL CONDO NO 1
Built 2008