fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 5617 to 5632 of 27276 Properties.

DOM
 
$1,100,000

2130 Verdun Dr

Miami Beach FL, 33141
$1,100,000
-8.33%
3 beds
2 Baths
1,351 SF
$814/SF
108
ISLE OF NORMANDY MIAMI VI
Built 1939
$1,100,000

2821 N Ocean Blvd #806S

Fort Lauderdale FL, 33308
$1,100,000
0%
2 beds
2 Baths
1,274 SF
$863/SF
51
SAPPHIRE FORt LAUDERDALE
Built 2009
$1,100,000

1835 SW 10th St

Miami FL, 33135
$1,100,000
-8.33%
6 beds
4 Baths
2,595 SF
$424/SF
206
Shenandoah
Built 1929
$1,100,000

16500 COLLINS AV #2055

Sunny Isles Beach FL, 33160
$1,100,000
-5.98%
2 beds
2 Baths
1,566 SF
$702/SF
203
Oceania V
Built 2002
$1,100,000

5151 Collins Ave #1523

Miami Beach FL, 33140
$1,100,000
-15.38%
2 beds
2 Baths
1,360 SF
$809/SF
1020
Seacoast 5151
Built 1966
$1,100,000

6799 Collins Ave #CPH06

Miami Beach FL, 33141
$1,100,000
10.11%
2 beds
2 Baths
1,035 SF
$1,063/SF
124
CARILLON MIAMI WELLNESS
Built 2008
$1,100,000

77 SE 5th Street #2914

Miami FL, 33131
$1,100,000
0%
1 beds
1 Baths
833 SF
$1,321/SF
46
Viceroy
Built 2026
$1,100,000

1100 Biscayne Blvd #2605

Miami FL, 33132
$1,100,000
0%
2 beds
3 Baths
1,647 SF
$668/SF
40
MARQUIS CONDO
Built 2009
$1,100,000

209 35TH AVE NW

Naples FL, 34120
$1,100,000
-3.08%
5 beds
4 Baths
2,537 SF
$434/SF
322
GOLDEN GATE ESTATES
Built 2023
$1,100,000

1912 S Ocean Dr #9A

Hallandale Beach FL, 33009
$1,100,000
0%
2 beds
3 Baths
2,305 SF
$477/SF
293
Malaga Towers
Built 1975
$1,100,000

3645 SW 3 st

Miami FL, 33135
$1,100,000
0%
4 beds
4 Baths
4,436 SF
$248/SF
38
KIRKLAND HEIGHTS AMD
Built 2021
$1,100,000

18428 S 102nd Way S

Boca Raton FL, 33498
$1,100,000
0%
4 beds
3 Baths
2,330 SF
$472/SF
40
BOCA CHASE SEC 4
Built 1984
$1,100,000

13334 SW 227th St

Miami FL, 33170
$1,100,000
0%
5 beds
5 Baths
2,070 SF
$531/SF
46
SOUTHERN COVE
Built 2021
$1,100,000

16488 SW 30th St

Miramar FL, 33027
$1,100,000
0%
5 beds
3 Baths
3,296 SF
$334/SF
327
NORTH 29 ASSOC
Built 2002
$1,100,000

485 Brickell Ave #2210

Miami FL, 33131
$1,100,000
-10.57%
2 beds
2 Baths
1,347 SF
$817/SF
274
Icon Brickell Condominium
Built 2009
$1,100,000

#3708

Miami FL, 33131
$1,100,000
0%
2 beds
2 Baths
1,459 SF
$754/SF
54
ICON BRICKELL TOWER 3
Built 2009