fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 5665 to 5680 of 27279 Properties.

DOM
 
$1,100,000

900 Tyler St

Hollywood FL, 33019
$1,100,000
0%
4 beds
4 Baths
2,529 SF
$435/SF
19
HOLLYWOOD LAKES SECTION
Built 1940
$1,100,000

330 Sunny Isles Blvd #5-2205

Sunny Isles Beach FL, 33160
$1,100,000
0%
2 beds
3 Baths
1,541 SF
$714/SF
11
PARQUE TOWERS
Built 2019
$1,100,000

823 NE 107th St

Biscayne Park FL, 33161
$1,100,000
0%
2 beds
2 Baths
1,312 SF
$838/SF
15
GRIFFING BISCAYNE PARK ES
Built 1951
$1,100,000

1201 S Ocean Dr #1001S

Hollywood FL, 33019
$1,100,000
0%
3 beds
3 Baths
1,990 SF
$553/SF
68
SUMMIT CONDO
Built 1982
$1,100,000

9693 Mosler Trl

Lake Worth FL, 33467
$1,100,000
-12%
3 beds
3 Baths
2,511 SF
$438/SF
130
WINDSONG ESTATES
Built 2023
$1,100,000

8915 W Watercrest Cir W

Parkland FL, 33076
$1,100,000
0%
5 beds
4 Baths
3,251 SF
$338/SF
9
WATERCREST
Built 2014
$1,100,000

4465 SW 38th Ter

Dania Beach FL, 33312
$1,100,000
-15.38%
3 beds
2 Baths
1,690 SF
$651/SF
97
DAVIS ISLES SEC 4
Built 1984
$1,100,000

10910 SW 40th St

Miami FL, 33165
$1,100,000
0%
5 beds
3 Baths
2,280 SF
$482/SF
32
WESTWOOD LAKE 2ND ADDN
Built 1956
$1,100,000

3900 Island Blvd #B408

Aventura FL, 33160
$1,100,000
0%
3 beds
2 Baths
1,820 SF
$604/SF
17
MEDITERRANEAN VILLAGE
Built 1988
$1,100,000

10140 SW 26th Ter

Miami FL, 33165
$1,100,000
0%
5 beds
4 Baths
2,739 SF
$402/SF
37
BEN-CAR SUB SEC 1
Built 1994
$1,100,000

1510 Normandy Dr

Miami Beach FL, 33141
$1,100,000
-8.33%
5 beds
5 Baths
2,249 SF
$489/SF
212
2ND REV PL OF PORT OF OCE
Built 1949
$1,100,000

18921 W Oakmont Dr

Hialeah FL, 33015
$1,100,000
-1.57%
5 beds
3 Baths
2,958 SF
$372/SF
42
COUNTRY CLUB OF MIAMI EST
Built 1977
$1,100,000

9030 SW 162nd St

Palmetto Bay FL, 33157
$1,100,000
0%
4 beds
3 Baths
2,413 SF
$456/SF
37
KARENERO FALLS
Built 2003
$1,100,000

2321 Luxor Drive

Other City - In The State Of Florida FL, 34747
$1,100,000
-2.57%
9 beds
6 Baths
4,391 SF
$251/SF
120
WINDSOR AT WESTSIDE
Built 2019
$1,100,000

17314 SW 46th St

Miramar FL, 33029
$1,100,000
0%
4 beds
3 Baths
2,274 SF
$484/SF
4
TUSCAN ISLES
Built 2023
$1,100,000

3701 Bridge Rd

Cooper City FL, 33026
$1,100,000
0%
4 beds
3 Baths
2,684 SF
$410/SF
7
STONEBRIDGE PHASE 1
Built 1978