fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 5649 to 5664 of 27276 Properties.

DOM
 
$1,100,000

1836 NW 16th Ter

Miami FL, 33125
$1,100,000
0%
5 beds
4 Baths
2,332 SF
$472/SF
72
KENWOOD 1ST ADDN
Built 1939
$1,100,000

3180 S Ocean Dr #116

Hallandale Beach FL, 33009
$1,100,000
-12%
2 beds
2 Baths
1,422 SF
$774/SF
166
Parker Dorado
Built 1972
$1,100,000

#806

Miami Beach FL, 33140
$1,100,000
0%
1 beds
2 Baths
1,100 SF
$1,000/SF
106
BLUE DIAMOND CONDO
Built 2000
$1,100,000

6061 Collins Ave #7D

Miami Beach FL, 33140
$1,100,000
0%
2 beds
2 Baths
1,415 SF
$777/SF
368
LE TRIANON CONDO
Built 1982
$1,100,000

4409 SW 173rd Ave

Miramar FL, 33029
$1,100,000
0%
6 beds
5 Baths
3,381 SF
$325/SF
74
TUSCAN ISLES
Built 2023
$1,100,000

714 Heritage Dr

Weston FL, 33326
$1,100,000
-7.95%
5 beds
3 Baths
2,860 SF
$385/SF
128
SECTOR 4 NORTH
Built 1996
$1,100,000

1201 S Ocean Dr #602S

Hollywood FL, 33019
$1,100,000
0%
3 beds
3 Baths
1,990 SF
$553/SF
132
Summit Condo
Built 1983
$1,100,000

16385 Biscayne Blvd #3001

North Miami Beach FL, 33160
$1,100,000
0%
3 beds
3 Baths
1,556 SF
$707/SF
17
THE HARBOUR NORTH
Built 2018
$1,100,000

4656 SW 32nd Ave #B1

Dania Beach FL, 33312
$1,100,000
0%
3 beds
3 Baths
2,060 SF
$534/SF
129
H20 DANIA BEACH
Built 2026
$1,100,000

4648 SW 32ND AVE #B3

Dania Beach FL, 33312
$1,100,000
0%
3 beds
3 Baths
2,060 SF
$534/SF
75
H20 DANIA BEACH
Built 2026
$1,100,000

1200 Brickell Bay Dr #2202

Miami FL, 33131
$1,100,000
0%
3 beds
2 Baths
1,232 SF
$893/SF
150
THE CLUB AT BRICKELL BAY
Built 2004
$1,100,000

650 West Ave #1104

Miami Beach FL, 33139
$1,100,000
0%
2 beds
2 Baths
1,078 SF
$1,020/SF
15
THE FLORIDIAN CONDO
Built 1997
$1,100,000

1530 SW 24th Ave

Miami FL, 33145
$1,100,000
0%
3 beds
2 Baths
1,667 SF
$660/SF
82
GRAPELAND
Built 1952
$1,100,000

50 Biscayne Blvd #3702

Miami FL, 33132
$1,100,000
-4.26%
3 beds
2 Baths
1,789 SF
$615/SF
107
50 Biscayne
Built 2007
$1,100,000

18901 SW 15th St

Pembroke Pines FL, 33029
$1,100,000
-8.33%
6 beds
5 Baths
3,513 SF
$313/SF
17
VULCAN MATERIALS COMPANY
Built 2002
$1,100,000

13020 SW 17th Ct

Miramar FL, 33027
$1,100,000
0%
4 beds
3 Baths
2,378 SF
$463/SF
140
FLAMINGO ESTATES
Built 1994