SEARCH LISTINGS
Showing 5697 to 5712 of 27279 Properties.
DOM
 
100 Lincoln Rd #PH14
Miami Beach FL, 33139
$1,100,000
0%
2 beds
2 Baths
900 SF
$1,222/SF
261
THE DECOPLAGE CONDO
Built 1965
68 SE 6th St #1702
Miami FL, 33131
$1,100,000
0%
2 beds
3 Baths
1,265 SF
$870/SF
94
REACH CONDO
Built 2016
2180 SW 152nd Pl
Miami FL, 33185
$1,100,000
0%
4 beds
3 Baths
2,766 SF
$398/SF
25
A B AT TAMIAMI TRAIL PHAS
Built 2004
10805 SW 128th Ter
Miami FL, 33176
$1,100,000
-15.38%
4 beds
3 Baths
3,150 SF
$349/SF
57
THOUSAND PINES
Built 1973
488 NE 18th St #4311
Miami FL, 33132
$1,100,000
0%
2 beds
3 Baths
1,161 SF
$947/SF
187
ARIA ON THE BAY
Built 2018
12599 NE 2nd Ave
North Miami FL, 33161
$1,099,999
0%
4 beds
3 Baths
n/a
n/a
292
BISCAYNE PARK ESTS AMD
Built 1954
3211 Calle Largo Dr
Hollywood FL, 33021
$1,099,995
-4.35%
6 beds
4 Baths
3,424 SF
$321/SF
87
CENTRAL GOLF SEC OF HOLLY
Built 1982
88 SW 7th St #3609
Miami FL, 33130
$1,099,900
0%
2 beds
2 Baths
1,259 SF
$874/SF
54
RISE CONDO
Built 2016
20255 SW 296th St
Homestead FL, 33030
$1,099,900
-8.27%
6 beds
3 Baths
4,771 SF
$231/SF
66
Acreage
Built 1940
14452 SW 10th St
Miami FL, 33184
$1,099,900
-8.27%
4 beds
4 Baths
2,650 SF
$415/SF
124
ALCO ESTATES FOURTH ADDN
Built 2004
37255 SW 214th Ave
Homestead FL, 33034
$1,099,800
10083.33%
3 beds
2 Baths
1,982 SF
$555/SF
460
NA
Built 1982
150 Sunny Isles Blvd #1-TH403
Sunny Isles Beach FL, 33160
$1,099,000
0%
3 beds
2 Baths
1,648 SF
$667/SF
317
ST TROPEZ
Built 2009
300 Sunny Isles Blvd #4-2203
Sunny Isles Beach FL, 33160
$1,099,000
-9.55%
2 beds
3 Baths
1,524 SF
$721/SF
299
Parque Towers Condo
Built 2019
16485 Collins Ave #2035
Sunny Isles Beach FL, 33160
$1,099,000
0%
2 beds
2 Baths
1,460 SF
$753/SF
439
Oceania III
Built 1991
1113 N 46th Ter
Hollywood FL, 33021
$1,099,000
-12.08%
4 beds
2 Baths
2,616 SF
$420/SF
99
HOLLYWOOD HILLS 1965
Built 1968