fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 5681 to 5696 of 27279 Properties.

DOM
 
$1,100,000

1256 Algeria Ave

Coral Gables FL, 33134
$1,100,000
0%
2 beds
2 Baths
1,300 SF
$846/SF
100
CORAL GABLES GRANADA SEC
Built 1925
$1,100,000

512 Mendoza Ave

Coral Gables FL, 33134
$1,100,000
0%
2 beds
2 Baths
1,330 SF
$827/SF
61
CORAL GROVES
Built 1946
$1,100,000

5660 Collins Ave #6C

Miami Beach FL, 33140
$1,100,000
0%
2 beds
3 Baths
2,210 SF
$498/SF
3
FIFTY SIX-SIXTY COLLINS A
Built 1970
$1,100,000

2128 SW 176th Ter

Miramar FL, 33029
$1,100,000
-4.26%
6 beds
4 Baths
3,976 SF
$277/SF
11
SILVER LAKES PHASE III
Built 2001
$1,100,000

4276 Dorn Road

Torch Key FL, 33042
$1,100,000
0%
3 beds
2 Baths
960 SF
$1,146/SF
4
TORCHWOOD WEST UNIT 2
Built 1974
$1,100,000

917 Mandarin Isle

Fort Lauderdale FL, 33315
$1,100,000
0%
2 beds
1 Baths
1,122 SF
$980/SF
2
SOUTH NEW RIVER ISLES SEC
Built 1956
$1,100,000

1015 S Bay Colony Drive S #& Slip 17

Juno Beach FL, 33408
$1,100,000
-4.35%
2 beds
2 Baths
1,659 SF
$663/SF
414
Bay Colony
Built 2016
$1,100,000

3411 Thomas St

Hollywood FL, 33021
$1,100,000
0%
4 beds
3 Baths
2,374 SF
$463/SF
6
SHERIDAN HILLS SEC ONE
Built 1971
$1,100,000

6 NW 106th St

Miami Shores FL, 33150
$1,100,000
0%
2 beds
1 Baths
1,340 SF
$821/SF
2
DUNNINGS MIAMI SHORES EXT
Built 1941
$1,100,000

674 Clear Creek Drive

Sarasota FL, 34229
$1,100,000
0%
5 beds
3 Baths
3,912 SF
$281/SF
24
RIVENDELL UNIT 3-E
Built 2001
$1,100,000

9860 SW 122nd St

Miami FL, 33176
$1,100,000
-15.38%
4 beds
3 Baths
1,991 SF
$552/SF
79
FLEEMAN ESTATES
Built 1972
$1,100,000

100 S Birch Rd #1103F

Fort Lauderdale FL, 33316
$1,100,000
0%
2 beds
2 Baths
1,722 SF
$639/SF
136
Jackson Tower
Built 2002
$1,100,000

3000 N Ocean Dr #24H

Riviera Beach FL, 33404
$1,100,000
-8.26%
2 beds
2 Baths
1,491 SF
$738/SF
526
Tiara Condominium
Built 1977
$1,100,000

4111 S Ocean Dr #2803

Hollywood FL, 33019
$1,100,000
0%
2 beds
2 Baths
1,136 SF
$968/SF
374
HYDE BEACH RESORT
Built 2017
$1,100,000

801 S Miami Ave #3310

Miami FL, 33130
$1,100,000
-8.33%
2 beds
2 Baths
1,253 SF
$878/SF
86
SLS Lux Condo
Built 2018
$1,100,000

201 SE 3rd Ave

Pompano Beach FL, 33060
$1,100,000
0%
2 beds
2 Baths
1,507 SF
$730/SF
61
GARDEN ISLES SEC ONE
Built 1959