fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 5713 to 5728 of 27279 Properties.

DOM
 
$1,099,000

7586 NW 113th Path

Doral FL, 33178
$1,099,000
0%
5 beds
4 Baths
2,355 SF
$467/SF
111
ISLANDS AT DORAL
Built 2004
$1,099,000

1302 Fillmore St

Hollywood FL, 33019
$1,099,000
-8.42%
3 beds
2 Baths
1,526 SF
$720/SF
128
HOLLYWOOD LAKES SECTION
Built 1958
$1,099,000

17301 Biscayne Blvd #1207

North Miami Beach FL, 33160
$1,099,000
0%
2 beds
2 Baths
1,736 SF
$633/SF
58
Marina Palms Residences
Built 2015
$1,099,000

6515 Collins Ave #708

Miami Beach FL, 33141
$1,099,000
0%
2 beds
2 Baths
1,097 SF
$1,002/SF
66
BEL-AIRE ON THE OCEAN CON
Built 2004
$1,099,000

400 Sunny Isles Blvd #916

Sunny Isles Beach FL, 33160
$1,099,000
-4.43%
2 beds
3 Baths
1,753 SF
$627/SF
229
Condo East
Built 2015
$1,099,000

2680 SW 142nd Ave

Miami FL, 33175
$1,099,000
0%
4 beds
3 Baths
2,482 SF
$443/SF
98
GEFEN MAISEL SUB
Built 2005
$1,099,000

398 NE 5th St #3901

Miami FL, 33132
$1,099,000
-15.46%
3 beds
3 Baths
1,150 SF
$956/SF
387
THE ELSER
Built 2022
$1,099,000

355 NW 50th St

Miami FL, 33127
$1,099,000
0%
3 beds
3 Baths
1,676 SF
$656/SF
122
RAILWAY SHOPS ADDN 2ND AM
Built 2023
$1,099,000

1800 S Ocean Drive #3908

Hallandale Beach FL, 33009
$1,099,000
0%
3 beds
3 Baths
1,571 SF
$700/SF
64
BEACH CLUB THREE CONDO
Built 2006
$1,099,000

4111 S Ocean Dr #1002

Hollywood FL, 33019
$1,099,000
0%
2 beds
2 Baths
n/a
n/a
30
HYDE RESORT AND RESIDENCE
Built 2017
$1,099,000

1325 Chenille Cir

Weston FL, 33327
$1,099,000
-6.47%
4 beds
3 Baths
2,596 SF
$423/SF
333
Savanna
Built 2000
$1,099,000

16699 Collins Ave #2404

Sunny Isles Beach FL, 33160
$1,099,000
-4.43%
2 beds
3 Baths
1,715 SF
$641/SF
26
LA PERLA CONDO
Built 2006
$1,099,000

7940 SW 20th Street

Miami FL, 33155
$1,099,000
-18.89%
4 beds
3 Baths
2,391 SF
$460/SF
47
MIRACLE MANOR 3RD ADDN
Built 1956
$1,099,000

900 Biscayne Blvd #1808

Miami FL, 33132
$1,099,000
0%
2 beds
3 Baths
1,450 SF
$758/SF
15
900 BISCAYNE BAY CONDO
Built 2008
$1,099,000

5640 Collins Ave #4D

Miami Beach FL, 33140
$1,099,000
-6.47%
3 beds
2 Baths
1,830 SF
$601/SF
88
The Ashley Condominium
Built 1967
$1,099,000

2950 NE 188th St #534

Aventura FL, 33180
$1,099,000
-0.09%
3 beds
4 Baths
1,869 SF
$588/SF
79
ARTECH RESIDENCES
Built 2008