fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 5729 to 5744 of 27279 Properties.

DOM
 
$1,099,000

1420 Brickell Bay Dr #1401A

Miami FL, 33131
$1,099,000
-9.92%
3 beds
2 Baths
1,433 SF
$767/SF
32
BAYSHORE PLACE
Built 1973
$1,099,000

3800 Charles Ter

Miami FL, 33133
$1,099,000
-6.86%
3 beds
3 Baths
1,100 SF
$999/SF
44
KINGSWAY
Built 1950
$1,099,000

1333 Tyler St

Hollywood FL, 33019
$1,099,000
0%
3 beds
2 Baths
2,250 SF
$488/SF
15
HOLLYWOOD LAKES SECTION
Built 1961
$1,099,000

1543 SW 1st Ave

Boca Raton FL, 33432
$1,099,000
0%
3 beds
2 Baths
1,587 SF
$693/SF
8
ESTOVILLE
Built 1981
$1,099,000

85 Henry Morgan Dr

Key Largo FL, 33037
$1,099,000
0%
3 beds
2 Baths
1,499 SF
$733/SF
9
PIRATES COVE
Built 2009
$1,099,000

2643 Flamingo Ln

Fort Lauderdale FL, 33312
$1,099,000
0%
4 beds
3 Baths
1,943 SF
$566/SF
10
LAUDERDALE ISLES NO 2
Built 1956
$1,099,000

1436 NE 57th St

Fort Lauderdale FL, 33334
$1,099,000
-4.43%
4 beds
3 Baths
1,844 SF
$596/SF
184
CORAL RIDGE ISLES
Built 1972
$1,099,000

17550 Collins Avenue #1502

Sunny Isles Beach FL, 33160
$1,099,000
-18.59%
2 beds
3 Baths
1,382 SF
$795/SF
403
Aurora
Built 2023
$1,099,000

8346 SW 51st St

Davie FL, 33328
$1,099,000
-8.03%
4 beds
3 Baths
2,728 SF
$403/SF
86
ZARBAFI ESTATES
Built 2010
$1,099,000

1083 SW 156th Ter

Pembroke Pines FL, 33027
$1,099,000
0%
5 beds
3 Baths
3,526 SF
$312/SF
36
Grand Palms
Built 1995
$1,099,000

2436 Cat Cay Ln

Fort Lauderdale FL, 33312
$1,099,000
-8.34%
3 beds
2 Baths
1,702 SF
$646/SF
52
LAUDERDALE ISLES NO 2
Built 1955
$1,099,000

4528 SW 178th Ave

Miramar FL, 33029
$1,099,000
-4.43%
4 beds
3 Baths
n/a
n/a
39
TUSCAN ISLES
Built 2022
$1,099,000

16699 Collins Ave #1607

Sunny Isles Beach FL, 33160
$1,099,000
0%
2 beds
2 Baths
1,423 SF
$772/SF
411
La Perla Condominium
Built 2006
$1,099,000

1155 Brickell Bay Dr #PH102

Miami FL, 33131
$1,099,000
-10.29%
3 beds
2 Baths
1,490 SF
$738/SF
112
The Mark on Brickell
Built 2001
$1,099,000

16699 Collins Ave #3604

Sunny Isles Beach FL, 33160
$1,099,000
-18.53%
2 beds
3 Baths
1,715 SF
$641/SF
177
La Perla
Built 2006
$1,099,000

261 Navarre Ave #B-1

Coral Gables FL, 33134
$1,099,000
-12.08%
3 beds
3 Baths
1,520 SF
$723/SF
60
Villa Toscana
Built 1992