fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 5777 to 5792 of 27281 Properties.

DOM
 
$1,095,000

460 NW 88th Ter

El Portal FL, 33150
$1,095,000
0%
5 beds
3 Baths
2,008 SF
$545/SF
263
GLENDALE MANOR
Built 1954
$1,095,000

3160 SW 142nd Ave

Miami FL, 33175
$1,095,000
0%
4 beds
3 Baths
2,058 SF
$532/SF
24
SOTO MANSIONS
Built 2010
$1,090,999

13351 SW 45th Dr

Miramar FL, 33027
$1,090,999
-0.82%
6 beds
4 Baths
3,192 SF
$342/SF
76
SILVER FALLS
Built 2006
$1,090,000

3101 Bayshore Dr #1102

Fort Lauderdale FL, 33304
$1,090,000
0%
2 beds
2 Baths
1,329 SF
$820/SF
186
W Fort Lauderdale Res.
Built 2011
$1,090,000

221 NW 33rd St

Miami FL, 33127
$1,090,000
0%
3 beds
1 Baths
1,479 SF
$737/SF
175
WYND WOOD PARK
Built 1937
$1,090,000

2900 NE 7th Ave #405

Miami FL, 33137
$1,090,000
-0.91%
2 beds
3 Baths
1,251 SF
$871/SF
285
BISCYANE BEACH
Built 2017
$1,090,000

241 NW 32nd St

Miami FL, 33127
$1,090,000
-5.22%
4 beds
2 Baths
1,708 SF
$638/SF
206
WYND WOOD PARK
Built 1955
$1,090,000

330 Sunny Isles Blvd #5-805

Sunny Isles Beach FL, 33160
$1,090,000
0%
2 beds
3 Baths
1,541 SF
$707/SF
169
PARQUE TOWERS
Built 2019
$1,090,000

21050 Point Pl #1403

Aventura FL, 33180
$1,090,000
-9.17%
3 beds
3 Baths
2,690 SF
$405/SF
278
THE POINT
Built 2000
$1,090,000

400 Sunny Isles Blvd #718

Sunny Isles Beach FL, 33160
$1,090,000
-5.22%
3 beds
3 Baths
1,705 SF
$639/SF
136
400 SUNNY ISLES CONDO EAS
Built 2015
$1,090,000

11308 NW 58th Ter

Doral FL, 33178
$1,090,000
-2.68%
5 beds
3 Baths
2,569 SF
$424/SF
155
DORAL ISLES CAYMAN
Built 1997
$1,090,000

5900 NE 15th Ave

Fort Lauderdale FL, 33334
$1,090,000
-3.54%
3 beds
2 Baths
1,534 SF
$711/SF
78
CORAL RIDGE ISLES
Built 1964
$1,090,000

485 Brickell Ave #4104

Miami FL, 33131
$1,090,000
0%
2 beds
2 Baths
1,286 SF
$848/SF
30
ICON BRICKELL CONDO NO 3
Built 2009
$1,090,000

16621 SW 58th Ter

Miami FL, 33193
$1,090,000
0%
4 beds
3 Baths
2,736 SF
$398/SF
24
RIVENDELL
Built 2005
$1,090,000

88 SW 7th St #1009

Miami FL, 33130
$1,090,000
0%
2 beds
3 Baths
1,238 SF
$880/SF
18
RISE CONDO
Built 2016
$1,090,000

Weston FL, 33327
$1,090,000
-7.55%
5 beds
4 Baths
3,122 SF
$349/SF
79
SECTOR 2-PARCELS 17 18 19
Built 2002