fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 5857 to 5872 of 27277 Properties.

DOM
 
$1,070,000

2981 SW 149th Ave

Miami FL, 33185
$1,070,000
0%
4 beds
5 Baths
2,870 SF
$373/SF
53
DAV MAR ESTATES
Built 2015
$1,070,000

200 S Biscayne Boulevard Way #703

Miami FL, 33131
$1,070,000
0%
2 beds
3 Baths
1,430 SF
$748/SF
72
Epic West Condo
Built 2008
$1,070,000

480 NE 31st St #3405

Miami FL, 33137
$1,070,000
0%
2 beds
3 Baths
1,143 SF
$936/SF
148
GRAN PARAISO CONDO
Built 2019
$1,070,000

8635 N Miami Ave

Miami FL, 33150
$1,070,000
-10.01%
5 beds
3 Baths
1,786 SF
$599/SF
190
EL PORTAL SEC 6
Built 1957
$1,070,000

1946 Madison St

Hollywood FL, 33020
$1,070,000
-8.55%
2 beds
2 Baths
1,476 SF
$725/SF
90
HOLLYWOOD
Built 1957
$1,070,000

717 NW 30th St

Wilton Manors FL, 33311
$1,070,000
0%
4 beds
3 Baths
2,590 SF
$413/SF
17
JENADA VILLAS
Built 1958
$1,070,000

4391 Collins Ave #1903

Miami Beach FL, 33140
$1,070,000
0%
0 beds
0 Baths
544 SF
$1,967/SF
4
Fontainebleau
Built 2008
$1,070,000

1765 NE 145th St

Miami FL, 33181
$1,070,000
-10.08%
4 beds
3 Baths
2,066 SF
$518/SF
109
ARCH CREEK ESTATES
Built 1953
$1,070,000

7515 SW 191st St

Cutler Bay FL, 33157
$1,070,000
-4.89%
5 beds
5 Baths
3,168 SF
$338/SF
69
CUTLER CAY
Built 2007
$1,070,000

851 NE 1st Ave #2303

Miami FL, 33132
$1,070,000
-10.83%
2 beds
3 Baths
1,560 SF
$686/SF
192
PARAMOUNT MIAMI WORLDCENT
Built 2019
$1,070,000

1100 100th St #703

Bay Harbor Islands FL, 33154
$1,070,000
-14.4%
2 beds
3 Baths
1,532 SF
$698/SF
47
Bay Harbor One
Built 2019
$1,069,000

450 Alton Rd #3008

Miami Beach FL, 33139
$1,069,000
-2.37%
1 beds
2 Baths
851 SF
$1,256/SF
99
ICON CONDO
Built 2005
$1,069,000

16 Shoreland Dr

Key Largo FL, 33037
$1,069,000
0%
5 beds
2 Baths
1,976 SF
$541/SF
19
ANGLERS PARK SHORES
Built 1980
$1,069,000

14111 SW 75th St

Miami FL, 33183
$1,069,000
-2.73%
4 beds
2 Baths
1,716 SF
$623/SF
144
KENDALE LAKES SEC TWO
Built 1971
$1,069,000

10930 SW 27th Ct

Davie FL, 33328
$1,069,000
-0.65%
4 beds
3 Baths
2,346 SF
$456/SF
62
DAVIE FARMETTES
Built 1972
$1,065,750

13899 Biscyane Blvd #404

North Miami Beach FL, 33181
$1,065,750
0%
2 beds
2 Baths
1,118 SF
$953/SF
95
NEXO RESIDENCES
Built 2026