fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 5825 to 5840 of 27278 Properties.

DOM
 
$1,079,000

45 SW 9th ST #4108

Miami FL, 33130
$1,079,000
-10.08%
3 beds
3 Baths
1,238 SF
$872/SF
241
BRICKELL HEIGHTS
Built 2016
$1,078,000

#2608

Miami Beach FL, 33139
$1,078,000
0%
1 beds
2 Baths
851 SF
$1,267/SF
5
icon south beach
Built 2005
$1,075,000

1931 SW 22nd Ave

Fort Lauderdale FL, 33312
$1,075,000
0%
4 beds
2 Baths
1,556 SF
$691/SF
311
FLAMINGO PARK SEC
Built 1958
$1,075,000

9801 Collins Ave #3T

Bal Harbour FL, 33154
$1,075,000
-10.34%
2 beds
2 Baths
1,388 SF
$774/SF
623
Balmoral
Built 1977
$1,075,000

6600 NE 20th Way

Fort Lauderdale FL, 33308
$1,075,000
0%
4 beds
3 Baths
1,984 SF
$542/SF
130
WESTFIELD SEC
Built 1978
$1,075,000

17301 Biscayne Blvd #1105

North Miami Beach FL, 33160
$1,075,000
-2.27%
2 beds
3 Baths
1,718 SF
$626/SF
138
Marina Palms North
Built 2015
$1,075,000

#105

Miami FL, 33129
$1,075,000
-6.52%
2 beds
3 Baths
1,474 SF
$729/SF
304
ELEVEN IN THE ROADS
Built 2020
$1,075,000

10900 SW 124th Rd

Miami FL, 33176
$1,075,000
4.88%
3 beds
2 Baths
1,752 SF
$614/SF
38
PINE SHORE SEC 7
Built 1980
$1,075,000

495 Brickell Ave #3805

Miami FL, 33131
$1,075,000
0%
2 beds
2 Baths
1,450 SF
$741/SF
124
Icon Brickell, Tower II
Built 2009
$1,075,000

3460 Buchanan St

Hollywood FL, 33021
$1,075,000
0%
3 beds
3 Baths
2,031 SF
$529/SF
37
MEEKINS HILLS
Built 1955
$1,075,000

1710 S Ocean Ln #404

Fort Lauderdale FL, 33316
$1,075,000
-2.27%
2 beds
2 Baths
1,444 SF
$744/SF
97
LAGO MAR NORTH LODGE
Built 1985
$1,075,000

15930 SW 90th Ave

Palmetto Bay FL, 33157
$1,075,000
-9.59%
4 beds
2 Baths
1,943 SF
$553/SF
110
RAMBLING WOODS SUBDIVISIO
Built 1973
$1,075,000

905 Mandarin Isle

Fort Lauderdale FL, 33315
$1,075,000
0%
3 beds
2 Baths
1,384 SF
$777/SF
26
SOUTH NEW RIVER ISLES SEC
Built 1957
$1,075,000

801 S Miami Ave #4402

Miami FL, 33130
$1,075,000
-4.44%
2 beds
3 Baths
1,119 SF
$961/SF
249
SLS Lux
Built 2018
$1,075,000

17301 Biscayne Blvd #2301

North Miami Beach FL, 33160
$1,075,000
-16.02%
2 beds
3 Baths
1,999 SF
$538/SF
121
marina palms residences N
Built 2015
$1,075,000

10564 NW 57th St

Doral FL, 33178
$1,075,000
0%
4 beds
2 Baths
2,178 SF
$494/SF
104
DORAL SANDS
Built 1995