fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 5873 to 5888 of 27277 Properties.

DOM
 
$1,065,000

330 76th St #5

Miami Beach FL, 33141
$1,065,000
0%
2 beds
3 Baths
1,361 SF
$783/SF
254
Altos del Mar No 3
Built 2025
$1,065,000

101 S Fort Lauderdale Beach Blvd #707

Fort Lauderdale FL, 33316
$1,065,000
0%
2 beds
2 Baths
1,905 SF
$559/SF
134
LAS OLAS BEACH CLUB CONDO
Built 2008
$1,065,000

323 NW 136th Pl

Miami FL, 33182
$1,065,000
-6.99%
4 beds
3 Baths
2,378 SF
$448/SF
308
UNIVERSITY PARK WEST SEC
Built 1989
$1,065,000

4892 SW 173rd Ave

Miramar FL, 33029
$1,065,000
0%
5 beds
4 Baths
3,369 SF
$316/SF
16
SUNSET FALLS PLAT 1
Built 2010
$1,062,000

14005 SW 17th Ter

Miami FL, 33175
$1,062,000
0%
4 beds
3 Baths
2,176 SF
$488/SF
20
MICHE GARDENS
Built 1988
$1,060,000

16001 Collins Ave #2605

Sunny Isles Beach FL, 33160
$1,060,000
-16.54%
2 beds
2 Baths
1,435 SF
$739/SF
495
TDR TOWER I
Built 2008
$1,060,000

480 NE 31st St #1504

Miami FL, 33137
$1,060,000
0%
2 beds
3 Baths
1,186 SF
$894/SF
96
GRAN PARAISO CONDO
Built 2019
$1,060,000

16162 SW 143rd St

Miami FL, 33196
$1,060,000
0%
4 beds
4 Baths
2,310 SF
$459/SF
15
FANTASY REEF
Built 2001
$1,060,000

3928 Heron Ridge Ln

Weston FL, 33331
$1,060,000
0%
4 beds
3 Baths
2,674 SF
$396/SF
26
The Ridges
Built 1998
$1,059,000

5830 NE 14th Rd

Fort Lauderdale FL, 33334
$1,059,000
-11.75%
4 beds
3 Baths
2,098 SF
$505/SF
227
CORAL RIDGE ISLES
Built 1962
$1,057,500

1850 John F. Kennedy Cswy #617

North Bay Village FL, 33141
$1,057,500
2.92%
1 beds
1 Baths
871 SF
$1,214/SF
36
Shoma Bay
Built 2028
$1,057,000

2900 NE 7th Ave #604

Miami FL, 33137
$1,057,000
-1.67%
2 beds
2 Baths
1,029 SF
$1,027/SF
137
BISCAYNE BEACH PODIUM+
Built 2017
$1,055,000

1104 NW 139th Ave

Pembroke Pines FL, 33028
$1,055,000
0%
4 beds
4 Baths
3,284 SF
$321/SF
73
PEMBROKE FALLS PH 5
Built 2000
$1,055,000

29051 Magnolia Ln

Big Pine FL, 33043
$1,055,000
0%
3 beds
3 Baths
1,344 SF
$785/SF
73
Eden Pines
Built 1976
$1,052,000

11181 NW 26th Dr

Coral Springs FL, 33065
$1,052,000
0%
4 beds
3 Baths
2,994 SF
$351/SF
71
CORAL SPRINGS COUNTRY CLU
Built 1975
$1,050,000

625 E 28th St

Hialeah FL, 33013
$1,050,000
-19.23%
3 beds
2 Baths
2,022 SF
$519/SF
431
HIALEAH 13TH ADDN AMD PL
Built 1950