fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 5937 to 5952 of 27281 Properties.

DOM
 
$1,050,000

10851 London St

Cooper City FL, 33026
$1,050,000
0%
5 beds
4 Baths
2,650 SF
$396/SF
3
EMBASSY LAKES
Built 1993
$1,050,000

1830 S Ocean Dr #3006

Hallandale Beach FL, 33009
$1,050,000
-8.7%
2 beds
2 Baths
1,458 SF
$720/SF
158
BEACH CLUB TWO
Built 2005
$1,050,000

7200 W 12th Ave

Hialeah FL, 33014
$1,050,000
0%
4 beds
3 Baths
1,325 SF
$792/SF
35
LAKE LAURENCE NORTH
Built 1961
$1,050,000

16735 NW 11th Street

Pembroke Pines FL, 33028
$1,050,000
0%
6 beds
3 Baths
3,310 SF
$317/SF
2
Pembroke Isles
Built 1999
$1,050,000

2478 Cat Cay Ln

Fort Lauderdale FL, 33312
$1,050,000
0%
4 beds
3 Baths
1,688 SF
$622/SF
4
LAUDERDALE ISLES NO 2
Built 1955
$1,050,000

420 NE 87th St

El Portal FL, 33138
$1,050,000
-8.54%
2 beds
2 Baths
1,365 SF
$769/SF
101
SHERWOOD FOREST
Built 1952
$1,050,000

16479 SW 54th Ct

Miramar FL, 33027
$1,050,000
-4.55%
5 beds
3 Baths
3,628 SF
$289/SF
150
RIVIERA ISLES II
Built 2005
$1,050,000

4953 Kensington Cir

Coral Springs FL, 33076
$1,050,000
0%
5 beds
3 Baths
3,235 SF
$325/SF
42
KENSINGTON
Built 1997
$1,050,000

19707 Turnberry way #25D

Aventura FL, 33180
$1,050,000
0%
3 beds
2 Baths
1,887 SF
$556/SF
135
turnberry isle north
Built 1979
$1,050,000

801 S Miami Ave #3802

Miami FL, 33130
$1,050,000
0%
2 beds
3 Baths
1,119 SF
$938/SF
111
SLS LUX
Built 2018
$1,050,000

18975 Collins Ave #2202/C-1

Sunny Isles Beach FL, 33160
$1,050,000
0%
0 beds
1 Baths
n/a
n/a
1
ARMANI CABANA
Built 2019
$1,050,000

1121 Crandon Blvd #E803

Key Biscayne FL, 33149
$1,050,000
0%
2 beds
2 Baths
1,409 SF
$745/SF
117
TOWERS OF KEY BISCAYNE
Built 1971
$1,050,000

1603 SW 30th Ave

Fort Lauderdale FL, 33312
$1,050,000
99900%
4 beds
5 Baths
2,192 SF
$479/SF
75
CHULA VISTA 3RD ADD
Built 2026
$1,050,000

4452 Stone Ridge Way

Weston FL, 33331
$1,050,000
0%
4 beds
4 Baths
2,536 SF
$414/SF
1
The Ridges
Built 1999
$1,049,999

2534 Monroe St

Hollywood FL, 33020
$1,049,999
0%
3 beds
2 Baths
2,700 SF
$389/SF
114
HOLLYWOOD LITTLE RANCHES
Built 1970
$1,049,900

311 NE 90th St

El Portal FL, 33138
$1,049,900
-4.55%
3 beds
3 Baths
n/a
n/a
117
EL PORTAL
Built 1950